Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van ilyen? Miért nincsenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Miért nincsenek ilyen sracok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszem hogy az összes srác azt akarja már az első randin.

Hova lett a romantika, az "első" közös csók kézenfogva sétálas.



2015. aug. 6. 21:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
28%
Amugy igen én rendes romantikus srác vagyok és a lányok észre se vesznek :'(
2015. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%
Csak rossz helyen keresed, a pávákat felejtsd el, ők csak fájdalmat okoznak és eléggé életképtelenek
2015. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
47%
Adom a 10-es véleményét, nekem is sokkal sikeresebbek az olyan barátaim, akik kevésbé romantikusak, és inkább csak szexelni akarnak, szinte mindenkit megkapnak. Irigy nem vagyok rájuk, mert nem szeretnék ilyen érzéketlen lenni, de én is igazán lehetnék hasonlóan sikeres egy nekem való kapcsolatban.
2015. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
28%
én ilyen vagyok! persze csak ha a lány is megérdemli 16/f
2015. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
40%

En nagyon szeretem a romantikat, es szo sem volt elsö talalkozason esetleges csokon kivül barmiröl - ugy, hogy elötte hetekkel mar egymasba szerettünk, tavkapcsolatkent indult, msot megitn az.

Söt, a legjobb barataim is hasonloan gondolkoznak, megadjak azta tiszteletet es viselkedest, amit ugymond el is varnak. Az mar kapasbol plsuz 5 fö. Szoval vannak, nem kell altalanositani, nem kell kifakadni. Aki keres talal, aki nem keres, lehet veletlenül botlik bele abba, amiröl nem is tudta, hogy kereste.

De ezt a "most csaldotam 1x, esetleg többször, akkor tuti mind ilyen, vagy kifakadok es azt mondom, hogy mind ilye, mert most igy erzek" dolgokat jo lenne mellözni.

2015. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
54%

Van csak kva nagy agyf..z-t kapnak az ilyen általánosításon és ezért nem keresnek kapcsolatot mert általánosítás van, egyszer kipróbáltam tipikus romantikus f**z voltam [vagyok és nem tagadom] majd nem kellettem senkinek erre hülyét kaptam és kipróbáltam 1x, én is egy bunkó szemét voltam egyből volt 3 jelentkező... mivel általában nektek ez kell a magamfajták zárkózottak inkább élnek magunk csendben a világba a ilyen gondoktól elzárva.

Amúgy ezzel a kérdéssel teli van a GYK.

Na meg bármelyik ilyen poszt alá oda írnak számodra értelmes hozzászólást miért nem írsz rá ha értelmesnek találod? Beszélsz vele azt kész majd kiderül... Kommunikáció...

17/f


Ui:Na meg ez a lány generáció sztereotíp. (előítéletes) kényelmesebben mondva felszínes is.. Kivételek mindig vannak...

2015. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

Tudod, ahhoz a lánynak is föl kell mutatnia valamit, hogy ne CSAK azt akarjuk tőle.

20/F

2015. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Jelen :) abban az esetben amit az előttem szóló írt 18f
2015. aug. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 aries 2 válasza:
0%
Hát igen, az állati ösztönöket nem mindenki akarja uralni...
2015. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
44%

Nem csak a külsőre után kellene menni és akkor észrevennéd, hogy vannak romantikus, figyelmes fiúk is.

Persze akinek vannak érzései és emiatt nem szédíti folyton az összes csajt az üres dumájával, azt nem találjátok elég érdekesnek és izgalmasnak ahhoz, hogy észrevegyétek...

Öngól..

2015. aug. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!