Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Először azt hittem csak ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először azt hittem csak ilyen szokásos egyhetes tetszés. De nem. Reménytelenül tetszik az osztalytarsam. Mit Tegyek?

Figyelt kérdés

Először csak nagyon jóban lettünk, de másfél éve van 2 évvel idősebb bnoje. Tökre elvoltunk, csak nagyon kicsit tekintettem rá úgy mint pasi. Ez idővel megváltozott. Elejtett mondataibol, tetteibol, tudom, hogy nem csak barátkent tekint rám. És úgy gondolom, hogy (lehet, hogy túl önző és elfogult gondolat, de tényleg ez jött le) hogy hiába tűnik úgy, hogy szereti a bnojet, nem hiszem hogy szerelemből. Csak fel kilepni a kapcsolatból. Fél az elutasitastol. De nem tudom. Mit tegyek. Nem tudom ő jogy érez.

16L



2015. júl. 18. 23:44
 1/1 anonim válasza:

Gondolom szokatok találkozni. Egyik ilyen alkalomkor, mond meg neki, hogy picivel többet érzel iránta, mint barátság. Ne olyan formában mond, hogy szerelmes vagy belé, csak hogy picivel többet érzel. Utána jön magától.

Ha szeretnél többet beszélni róla, írj priviben.

16/F

2015. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!