Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tini lányok, nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, nektek milyen testalkatú pasik jönnek be leginkább? És milyen korosztályból válogattok magatoknak?

Figyelt kérdés

Nektek kifejezetten tetszik a ti korosztályotok vagy inkább az idősebbek között nézelődtök ? Sok fiatalab lánytól hallottam, hogy nem nagyon jön be nekik ez a jelenlegi "yolo" "swag" stílus, ti, hogy vagytok vele ? :)


Ha idősebbek akkor mennyi a korhatár ?


Testalkatilag pedig egyértelműen a vékony/izmos/"mackós" variációk közüli véleményetekre lennék kíváncsi :D



2015. aug. 17. 13:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a vékony, kissé izmosak jönnek be. A mackósak nem igazán (lehet azért mert én is ilyen vékony típus vagyok)

A swag, yolo "stílus" borzasztóan taszít...

Korban pedig 5 vagy max. 6 évvel idősebbek (ezt úgy értem, hogy olyannal járnék esetleg, de attól még persze bejöhetnek még idősebbek is :D )

16L

2015. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

Közepes, de ha csak ezek közül választhatok akkor a macisabb.

Taszítanak a "swag" srácok.

És hát 14-től 16-ig. Volt már "dolgom " 20 körüliekkel is, de az úgy már vészes. Neki(k) már több fér bele egy kapcsolatba, mint nekem.

14/L

2015. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%

Mindenképp legyen jó magas és az sem árt ha látszik rajta, hogy jár edzeni, de ne legyen túl kigyúrva sem az már nem szép. Max. 3 évvel legyen fiatalabb.

16/L

2015. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

én olyan 14-1 max 17 mert azok a srácok sokkal érettebbek mint a korosztályom :/ És kb. olyan Pete Wentz féle


Ilyen:

[link]

2015. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nekem gyakorlatilag 16-38-éves sráctól pasiig nagyon sokan jöttek már be, de úgy igazán a 20-as évek második felében és a 30-as évek elején lévő férfiak jönnek be. Mivel most csak a külsőről beszélünk, csak erre fogok kitérni, nekem pl kifejezetten előny, ha egy pasi szőrös. Az sem baj, ha kicsit mackós :) nem szeretem az izompacsirtákat, álltalában az izmaikat jobban szeretik mint engem :"D meg úgy igazából nem is vonz, főleg ha még epillált is... brrr
2015. nov. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Igazából aki nagyon tetszett,szerelmes vagyok belé, mindig 1-2 évvel idősebb volt (van).

Viszont,sokkal több a 23-25 éves pasik is jól néznek k

2016. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Bocsi 16. voltam.

Szóval a 20-25 évesek is jól néznek ki, de ők ettől függetlenül nem tetszenek.

Egyértelműen izmos!

2016. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
14 vagyok, nálam az alsó korhatár egy évvel fiatalabb (ha nem túl gyerekes) felső pedig 17 kb. :) és igazából a testalkat nálam majdnem mindegy mert ha valakinek jól áll valami, nincs mit tenni c:de ha választhatnék, inkább a kicsit mackós, de izmos is verziót, mert egy ilyen személy mellett mindig ''biztonságban vagyok'' de egy fontos dolog van csak, legyen nálam magasabb. De igazából az összes amit leírtam megszeghető, ha valaki okos, humoros, szeret, és nem erőlteti hogy lefeküdjünk.
2016. júl. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Utolsó vagyok

A slagokkal kapcsolatban, az öltözködésbe nem szólok bele, de ha létezik normális pawa, akkor nem ez fog kettőnk közé állni

2016. júl. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Nekem a külső teljesen mindegy (az eddigi barátaimra a barátnőim mindig mondták, hogy nekik nem igazán jön be külsőleg :D)

De ha valaki túl izmos, vagy túl sokat ad a külsejére, az sokban meghatározó, azt nem minden esetben szeretem :D

2017. máj. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!