Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esztibesztikecske kérdése:

Ti mit gondoltok erről amit leírtam?

Figyelt kérdés
Van egy fiu barátom. Akit tényleg szeretek mint barát. Aztán egyik nap beszélgettek a barátnőmmel és ő arra világitott rá hogy "te tobbet érzel mint barát" bekellett valljam magamnak hogy igaza van. Ez a fiú hogy is mondjam. Más mint a többi. Helyes de nem volt még barátnője. Vicces, megértő. Igazából rábizhatnám az osszes titkomat. A kulombség: ö egy 'Jó' csaladbol származik ahol az illemre nevelték. Én pedig egy szabadszáju lány vagyok. Szoval igy mások. Meg ő 1szer írt rám sulin kivul am semmi. én irok rá mindig.
2015. aug. 18. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
örülj neki,te leszel neki az elő nagy szerelme
2015. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne írj rá, ha nem keres téged ezután, akkor nem érdekled.
2015. aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!