Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni, ha már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha már lebeszéltük és nem szeretném megbántani? Kifejtés lejjebb

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy megismertem közös haverok által egy srácot egy szórakozóhelyen, akivel eleinte tök jól el is voltunk. Semmi nem történt, csak dumáltunk! Aztán facebookon megkeresett, rám írt, beszélgetünk azóta is majdnem minden nap, sokat írunk egymásnak. Más városban élünk, de én hamarosan odaköltözöm családostól, ahol ő is lakik. Egy jó ideig tényleg nagyon szimpi volt, meg is beszéltük, hogy ha már ott vagyok - néhány hét múlva - , akkor találkozunk megint személyesen, elvisz valahová. Már az időpontot is lebeszéltük gyakorlatilag. Aztán közben ugye továbbra is beszélgettünk, és egyre inkább vált/válik antipatikussá, ahogy több megnyilvánulását látom, több mindenről dumálunk, stb.

Nem szeretném megbántani, de már nem igazán érzem, hogy szívesen mennék el vele akárhová is. Ezt el lehet intézni valahogy, hogy tényleg ne kelljen megbántanom? Mert a teljes igazsággal valószínűleg eléggé azt tenném. Mit csináljak?

Adjatok néhány tanácsot, ötletet, légy szíves! Előre is köszönök minden rendes, idetartozó, intelligens választ!



2015. aug. 20. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
még egy talit kibírsz, aztán többre nem mész el.
2015. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki kerek perec.

Vagy menj el hátha történik valami ha mégse akkor pedig többre nem mész.

2015. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt se tudom, hogy hova visz, mit akar, ez lenne a második találkozás. De lehet, hogy tényleg ezt fogom csinálni, erre még elmegyek. Viszont akkor utána kell majd leépítenem, mert biztos keresni fog, akkor meg akkor nem szeretném megbántan.:P Nem tudom, nagyon kezdő vagyok még ebben....

De köszönöm szépen a válaszod!!

2015. aug. 20. 20:13
 4/9 anonim válasza:
45%

Férfiként azt tudom mondani hogy ne hülyítsd szerencsétlent.

Nagyon rossz az mikor hetek múlva derül ki hogy nem akar semmit a csaj.

Ha legközelebb felhozza a témát akkor mond meg neki, hogy ne haragudjon de te úgy érzed hogy nem szeretnél tőle többet.

25F

2015. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2: Neked is köszi! És ha kerek perec megmondom, nem fogom megbántani? Mert a haveri társaság miatt még előfordulhat, hogy a későbbiekben összefutunk, és elég kellemetlen lenne. :/
2015. aug. 20. 20:14
 6/9 A kérdező kommentje:
#4: Köszönöm! Nem is hülyíteni szeretném, csak valahogy finoman leépíteni.
2015. aug. 20. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Hát lehet megbántod, de még mindig jobban jár mintha hazudsz neki nem? :)Csak legyél vele kedves.
2015. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp, mond el neki szépítés nélkül. Nem fog neki olyan rosszul esni mint azt gondolnád. Sokkal rosszabb, ha elmész a találkozóra, mert akkor azt fogja hinni, hogy sínen van. Mond el neki, az a legtisztább. Saját tapasztalatból mondom.
2015. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg,hogy meggondoltad magad, és már nem szeretnél menni. Esetleg hozzáteheted az indokot is, hogy mert nem olyan ő, amilyenre számítottál; több rizsa nem kell:)
2015. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!