Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitévő legyek? Nem akarom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Nem akarom megbántani, de szakítani akarok! (Többi lent).

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy már majdnem 2 éve járok egy fiúval,de már nem érzek olyan sokat iránta mint eddig és szerintem ezzel ő is így van,de nem tudom hogy mondjam el neki anélkül,hogy megbántanám.De a legjobb barátom egy fiú aki már bevalotta,hogy tetszem neki,és kicsit én is érzek valamit iránta és vele sokkal többet vagyok és van közös témánk,viszont a pasimmal elég kevés van. Mit tegyek? 13/L

2015. aug. 12. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
"Te, Józsika, figyuka, szakítani akarok, de nem akarlak megbántani. Bocsika."
2015. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Egyszerű csak ennyit mondj neki: Szia mondanom kel neked valamit. Szakítok veled ez nem a te-hibád én nem vagyok elég jó veled te többet érdemelsz nálam. Majd találsz egy normális lányt aki méltó hozzád de ennek a kapcsolatnak itt vége bocs.


tetszeni fog neki :)

2015. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előző duma nagyon elcsépelt.


Én szimplán leülnék vele szépen, személyesen, összeszedném magam, és megbeszélném vele, hogy már nem érzek úgy, de ez nem az ő hibája, valamiért elmúlt. Ha megérti, megérti, te megpróbáltad.

2015. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért kell ennyire túlzásba vinni az ilyent?

13 évesen meg főleg...

2015. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 buborékosvíz válasza:

Nekem volt egy barátom, nem nagyon éreztem sokat iránta így nem akartam hogy bármelyikünk is szenvedjen...

Nyilván a miénk egy egész más story de azért elküldöm az én szakítós szövegemet amit előre megterveztem hogy hogyan és mikor küldök el neki! Remélem néhány rész belőle hasznos!

Sokat gondolkodtam a mi kapcsolatunkon....

Fura egy dolog ám ez

Év elején amikor bekerültem abba a csoportba akkor olyan furán éreztem magam, de rájöttem, h csak mert minden lány fiúellenes és írtózik már a gondolattól is h vki hozzáérjen, én nem kell h az legyek

Aztán jókat beszélgettem veletek, majd csak veled. Aztán elég sokat csesztettek veled, h mennyire összeillünk meg minden, de igazából sosem gondoltam bele, h milyen lehet.

Aztán már nagyon jóban voltunk, mint barátok, és akkor megkérdeztél. Nem is tudtam h mit valaszoljak, elvégre is én akkor már nagyon bírtalak, talán a kelleténél kicsit jobban is. Azt mondtam oké, mert elvégre is nem láttam ellenérvet

De nekem ez sok.

És tudom, h jovore nem lesz időd a tanulás miatt, ezért akartál barátnőt.

Nekem nem volt soha kapcsolatom, de elmondom, ebben a korosztályban, amiben én vagyok, a lányok nem járnak senkivel egyet kettőt kivéve... Azok meg vagy leszarják az egészet, vagy nem szűz krvák. Na én egyiket se szeretném

Én nagyon bírlak, de leginkább csak mint egy nagyon jó barátot.

Tényleg nagyon bírlak, és nem akarom, hogy emiatt rosszban legyünk. És amúgyis, amióta "járunk" nekem beled beszélgetni csak kínos, és tudom, hogy ez nem jó.

Nem akarlak megbántani, vagy ilyesmi...

Ez az első kapcsolatom (leszámítva a hatéves kisszerelmeket) és elég hamar van ez nekem.

Bocsi. Mar az elején mondanom kellett volna, hogy én nem vagyok képes egy rendes kapcsolatra, nem vagyok alkalmas.

2015. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2015. aug. 15. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!