Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akin nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akin nem tudok ki igazodni?

Figyelt kérdés
Rengeteg fiúval beszél egyszerre, még sem az a ribi fajta. Én nagyon megszerettem de ahogy egyre többet találkozunk én elvárnám hogy ne üssön több vasat. Szóval értitek, ha komolyan gondolja velem akkor ne azt lássam már ahogy hazaérünk a randiról hogy máris belájkolt 3 másik férfit... Azért nem értem mert úgy veszem le hogy odavan értem, de ha ez így lenne akkor miért nyit más fele is? Én tisztelem annyira hogy még az udvarló lányok privát üzeneteire sem válaszolok mióta randizgatunk, akkor ő miért ilyen velem? Már egyszer szóvá tettem neki akkor meg azt mondta hogy csak viszonozza a lájkokat meg nem akar nagyképű lenni hogy senkinek nem reagál. Szerintetek sem gáz ha ezt csinálja egy lány? ...

2015. aug. 20. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan járok már az illetővel, de közben beszélek más fiúkkal és nem talonban tartom őket, egyszerűen barátok vagyunk. Szerintem nincs ebben semmi rossz, nem kell megszakítani a másik nemmel a kapcsolatot miután kiszemeltél valakit. A barátomnak is vannak lány barátnői akikkel beszélget, elmegy a bulijukba akár nélkülem is és nekem nincs vele bajom, mert bízom benne:) Szóval szerintem ha úgy gondolod nem ribis, akkor higgy neki, lehet hogy semmit se érez irántuk egyszerűen csak nem akar bunkó lenni velük. 18l
2015. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát érdekes ez a fiú lány barátság mert szerintem nem létezik... 19F
2015. aug. 20. 22:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor gondold át a dolgot, mert igen;) Évek óta ismerem az egyik barátomat akiről írtam, nem vagyunk nagyon közel az igaz, de viszonylag sűrűn beszélgetünk, találkozunk is néha mégse érzek iránta semmit:) Őt előbb ismertem meg mint a barátomat mégse jöttem össze vele. Barátom se fog elhagyni egyik barátnője miatt se:) ha mégis írok:'D
2015. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És abban is biztos vagy hogy az a "barátod" soha nem érzett írántad semmit? Vagy most se érez? :)))))
2015. aug. 20. 23:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig érez és érzett is. Ha az nem győz meg, hogy pl már egy éve vár arra, hogy lefeküdjek vele és nem sürget, pedig tudom hogy szeretné, akkor nem tudom mi fog. Egyszerűen mi megbízunk egymásban nem úgy mint te a "barátnőddel". Komoly kapcsolatnak ez a titka, majd rájössz. A felnőttek közt sincsenek barátok szerinted? A szüleimnek is vannak barátai az ellenkező nemből és nem csalják egymást tökéletesen megvannak még ennyi év után is, ha kétszer hallottam őket veszekedni. Valószínűleg nem tudlak meggyőzni, de talán egy kis magot elejtettem a fejedben ami gondolkodásra késztet. Ha nem, hát nem.
2015. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja várj, hogy te a másikra gondolsz, akivel nem járok:D De lehet, azt nem tudhatom, de az én részemről csak barátság, a kérdésed szempontjából meg ez számít:) A felnőttes ész viszont a rendesre is igaz, mindkét fél házas az összes esetben, de van akit a szüleim közül csak az egyik ismer igazán.
2015. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15-30ig nincs fiú lány barátság! Akkor helyesbítettem;) valamelyik oldalon sunnyogás van ez fix!
2015. aug. 21. 00:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Na az lehet:D De visszatérve a kérdéshez szerintem a lány téged szeret;)
2015. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Üdv! Az ilyen lányok nem mebízhatóak. Eleinte azt mondja ,hogy szeret ,majd később ha egy "jobbat" talál magának akkor dob. IGAZAD VAN NINCS FIÚ LÁNY BARÁTSÁG. Pl. az én esetem: volt egy "havernőm". Nekem nem jön be ,de eleinte nagyon oda volt értem. Én finoman tudtára adtam, hogy nem az én típusom és maradjunk barátok. És akkor ő távolodni kezdett tőlem. Amúgy helyesen teszed ,hogy nem válaszolsz neked udvarló lányoknak.
2015. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 ugyanígy vélekedem a dolgokról. És én a baráti körömben olyan lányokat látok csak akik abszolút nem beszélnek férfiakkal.. Nincsenek fiú "barátaik" stb... A facebook jelszavúkat akármelyik pillanatban, akármikor ellehet e tőlük kérni nem lenne feszkó... Utánna nem is változtatnák vissza. Szóval nincsenek ilyen fiúkánybarátos fa*zságok. És szerintem ez a helyes! Szóval én is ilyen barátnőt szeretnék, csak azt várom el tőle amit én is nyújtok, feltétlen odaadást!
2015. aug. 21. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!