Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy lány nemtudok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Adott egy lány nemtudok ki igazodni rajta?

Figyelt kérdés
Nem bunkó keresi a tekintetemet és elég sokszor köszönget valamikor nagy mosollyal az arcàn....valamikor fullo közönyös ....1x levettem mikor ebédeltünk a többi kollégàval szembe nézet ès elkezte ,hogy kértek teàt majd gyorsan félre nézett és többiektől is megkérdezte....+valaki hagyott egy szívecskét egy borítékon benne a konyha kulccsal(vasàrnap mindig én nyitok és tuti ,hogy nekem kett küldve)portàn azt mondtàk ,hogy egy szőke nő hagyta ott....és én néggyel is dolgozok aki szőke de az egyiknek van baràtja...szerintetek akire gondolok az a csaj szerelmes?

2012. nov. 28. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát csak el ne szúrd. Nekem is van lány osztálytársam, szívecskét rajzolt nekem, de csak úgy. Mert az olyan cuki, de a világ összeomlásáig sem gondolna rá, hogy én pasinak valaha is jó vagyok ebben a galaxisban.
2012. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!