Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akit már 1hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit már 1hét elteltével eddig 2x sikerült látnom, de valami gubanc van ti eltudtok ezen igazodni?

Figyelt kérdés

az első nap után, másnap fogtam magam és végignéztem az előző napi jelenléti papír beírt neveit, és így tudtam bejelölni facebook-on, na most a dolog annyi hogy semmilyen kapcsolatban nem állunk de ma egy jelölés olyan mintha valakitől megkérdeznéd van-e "tüze"

Olyan szóba sem jöhet hogy valószínű nem volt még gépnél, mert előbb figyeltem kiknek igazolt vissza és bizony 3 új ember az ismerőse lett...


Tegnap este megint bejött az öltözőbe, és lehet meglepődött de ott ültem bent én is, és egész végig rajta volt a szemem

Ő is nézett engem, amikor kiment valamit elintézni, én is kimentem az előtérbe hogy láthassam majd ha jön vissza, jött is, és utoljára egymásra néztünk

Nekem rossz ez így, szeretném ha visszaigazolna mert jobb lenne a lelkemnek

Mit tanácsoltok, mifélét írjak neki most?

20/F


2013. febr. 3. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Te büdös gyökér ha élőbe találkozol vele miért nem szólítod le? Én se igazolok vissza ismeretleneknek, JÉZUS EREJE
2013. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D Azért mert eddig nem voltunk 2esben, először a barátnője szobrozott mellette, az öltözőbe meg hogy személyeskedjek amikor mindent hallanak
2013. febr. 3. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem elég nagy barom vagy. én sem igazolnálak vissza, főleg ha még egy büdös szót nem szóltál hozzám, csak bámulsz, meg követsz,mint egy megszállott...
2013. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

barom vagy Te :)

Megnézném hogyan lépnél a helyemben

2013. febr. 3. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!