Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akin nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akin nem tudok ki igazodni?

Figyelt kérdés
Rengeteg fiúval beszél egyszerre, még sem az a ribi fajta. Én nagyon megszerettem de ahogy egyre többet találkozunk én elvárnám hogy ne üssön több vasat. Szóval értitek, ha komolyan gondolja velem akkor ne azt lássam már ahogy hazaérünk a randiról hogy máris belájkolt 3 másik férfit... Azért nem értem mert úgy veszem le hogy odavan értem, de ha ez így lenne akkor miért nyit más fele is? Én tisztelem annyira hogy még az udvarló lányok privát üzeneteire sem válaszolok mióta randizgatunk, akkor ő miért ilyen velem? Már egyszer szóvá tettem neki akkor meg azt mondta hogy csak viszonozza a lájkokat meg nem akar nagyképű lenni hogy senkinek nem reagál. Szerintetek sem gáz ha ezt csinálja egy lány? ...

2015. aug. 20. 19:04
1 2
 11/11 anonim válasza:
Attól, hogy sok emberrel beszélget, még lehet, hogy te jössz be neki ;) Nekem is bejön egy srác, de beszélek más fiúkkal is, akikkel csak barátok vagyunk. Nem akarok bunkónak tűnni, meg fontosak nekem :) A fiú-lány barátság meg nem tudom, hogy létezik-e. Nekem is van egy barátom, akinek nője van. Sose fogja megtudni, hogy ő "életem szerelme" :"D
2016. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!