Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Szerintetek nem nyomulós, ha úgy írok rá facebookon, hogy nincs-e kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Igazából osztálytársak voltunk, de mindketten most ballagunk, év közben meg nem mertem elhívni, gondolom az osztálytársaim miatt... de ez most mindegy. Szóval nincs nagyon lehetőségem vele találkozni, mert egy másik városban lakik. Általában mindig én írok rá, talán kétszer volt, hogy ő írt nekem, ezért érzem nyomulósnak, hogyha megkérdezem csak úgy a semmiből, hogy nincs-e kedve beszélgetni, aztán elhívom valahova?

2015. aug. 21. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nuu... szerintem nem nyomulos...
2015. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnik nyomúlásnak, amig válaszol és beszélget veled mikor ráirsz addig szerintem ő sem tartja nyomúlásnak :)


21/L

2015. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. aug. 21. 16:05
 4/5 anonim válasza:
Szerintem se nyomulós. :)
2015. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, végül az lett, hogy majd találkozunk valahol. :D
2015. aug. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!