Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha nektek tetszik egy lány, akkor mennyire nyomultok rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Van egy fiú, akivel azt hiszem kölcsönösen kedveljük egymást. Eddig kétszer találkoztunk, nagyon jól éreztem magam vele, nagyon jó a humora, tényleg jó fej. Személyesen nem volt olyan mint később facebookon vagy a telefonbeszélgetéseknél. Mert ott mindenáron azt mondja, hogy én mennyire jó fej, és tökéletes vagyok, de ezzelmár az agyamra megy. Mert tényleg kedves, de nekem már sok az a bókáradat amit kapok, és nem tudom, ez mennyire normális így?



2015. aug. 22. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez átlagos,vonzodtok egymásnak ,az is lehet hogy a fiu parázik, és kinjában nem tudja mit mondjon :)
2015. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát jól kezdte de aztán elcseszte :D Amugy nyugi ez teljesen normális ő így nyomul rád :D

Én csajozni ugy szoktam h végighallgatom a lanyok problémáit,segítek nekik,majd úgy folytatom a dolgokat ahogy ez a srác elkezdte :D (Ne értsd férre,engem tényleg érdekelnek a lányok problémái,és sajnálom is őket szóval szeretek nekik segíteni :D) Amugy ha nyomul rád akkor most neked kell reagálni,és bíztatni :D 15/F

2015. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na akkor jó. :D Köszönöm szépen a válaszokat! :D :)
2015. aug. 22. 23:55
 4/4 anonim ***** válasza:
én is bókolok sokat,és mindig annak a reményében hogy jól esik az illetőnek.
2015. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!