Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Folytassam a beszélgetéseket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam a beszélgetéseket, vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, megtetszett egy lány, de mivel élőben soha nem találkozom vele, ezért ráírtam facebookon.

Beszélgettem vele már párszor, és azt vettem észre, hogy szinte egy az egyben olyan mint én.. Nos, igen, de ez nem a legjobbat jelenti (antiszociális, csendes, magányos, makacs..stb).


Ha kérdeztem tőle valamit akkor soha nem 1-2 szavas választ adott, hanem hosszabban válaszolt.

De az esetek 70%-ában NEM KÉRDEZETT VISSZA, sőt egyáltalán nem kérdezett.

Engem ez rövidtávon nem zavar, de ha majd elhívnám randira, akkor elég furcsa lenne, hogy én regényt írhatnék az életéből, ő meg annyit tud rólam, hogy hol lakom..

Tényleg jófej, aranyos, de fogalmam sincs, hogy természetéből fakadóan nem kérdez vissza (mert én is szoktam ilyen lenni), vagy nem akar semmilyen komolyabb kapcsolatot!?


Valamiért nem is attól félek, hogy azért nem akarna kapcsolatot, mert nem jövök be neki, hanem azért mert fél egy kapcsolattól..


Szerintetek folytassam és majd lesz valami? Ha igen, akkor mikről kérdezzem, hogy megnyíljon/érdeklődjön irántam?



2015. aug. 13. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én csak utána írnék rá egy lányra, miután élőben meg ismertem, mivel teljesen mások az emberek gépen, mint élőben. Szervezz le vele egy randit, aztán meglátod, hogy tényleg olyan-e, amilyen.
2015. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a beszélgetés nem úgy működik, hogy csak kérdéseket lehet feltenni.. :D

nyugodtan mondj magadról valamit, ha érdekli, majd visszakérdez. ebből adódóan lehet, hogy totál hidegen hagyod és csak illedelmes.

2015. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!