Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért vannak oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért vannak oda annyira a BMW-kért, meg ezekért a "csajozós autókért"?

Figyelt kérdés
Azt se tudják,mi az az autó.Örülnek,ha bele tudnak ülni.:D De azért az elvárás,hogy a pasinak BMW-je legyen.

2015. aug. 25. 21:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Nekem audim van, azt is szeretik (és még mielőtt jönnél, hogy apuci pénzén, nos nagyon nem :) Rengeteget dolgoztam érte. És ennek ellenére nincs barátnőm :P Mert pattintom a pénzéhes k..vákat :)


18/f

2015. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
A lányokat sose akard megérteni, de ahogy én tapasztaltam éveim során, a lányok legnagyobb baja, hogy nem elég nyitottak, és nem akarnak mamár ismerkedni, hosszútávú kapcsolatot, inkább vagy semmit, vagy csak szexelni, és akkor igen előjönnek az elvárások, a full tökéletes pasi ideál aminek sose tud a többség megfelelni, mer ügye 4000 udvarlóból vagy szexpartnerböl könnyü válogatni.
2015. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Hat de BMW-bol es Audi/bol is vannak olcsobb tipusok, szoval... A kerdes erdekes. :DDD
2015. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Akkor én nem vagyok lány,mivel ez az ''tulajdonság'' nincsen az elvárásaim között...
2015. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
7%
Audi jobb, férfi szemmel biztos azt választanám.
2015. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De a Lada a legjobb.:)
2015. aug. 25. 21:40
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
hát erre nekem van egy jó kis történetem (velem történt igaz nem a legkellemesebb de időben;) )
2015. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
elmondhatod
2015. aug. 25. 21:53
 9/20 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok..

Mindez úgy kezdődött hogy volt egy 3-as golfom még 3 éve amikor összejöttem a barátnőmmel aki teljességgel azt állította hogy nem érdekli milyen autóm van csak "guruljon".. hát igen kaptam egy nagyon jó lehetőséget külföldre de a barátnőm azt mondta h mivel ő tanul ő nem tud velem jönni amit sajnál.. ezután mikor elmentem a kiutazás elötti megbeszélésre egyeztetésre megtudtam h nem fél-egy évig akarnak velem dolgozni hanem amíg csak lehet de először 3 éves szerződést kötöttünk majd miután kint dolgoztam fél évet hazamentem meglepni a barátnőmet mert addig nem volt lehetőségem személyesen találkozni vele csak skypeon beszéltünk.. meséltem neki akkor mindenről elvittem vacsorázni és megünnepelni a szabadságomat meg mindent ezután még 2 évig ez volt, persze nyaralni is voltunk párszor mikor kijött hozzám de ezt nem most.. nos igen egy fél éve egyszer csak nem vette fel a telefont mert megváltoztatta azt mondta nekem hogy nem fogja magát égetni tovább azzal a 3-as golffal meg nem bírja hogy egyedül van (persze már befejezte a sulit) és szakított velem egyin napról a másikra... naigen azalatt az idő alatt míg kint dolgoztam volt pénzem nem is kevés de oda nem vettem autót mert minek alapon.. aztán mikor hazajöttem egy hosszabb időre (2-3 hónap) egyszer csak felkeresett hogy látott engem az új autómban és hogy sajnálja az egészet és hogy nem lehetne-e újra kezdeni a kapcsolatot. Na én ekkor mondtam neki hogy aranybányásszal nem kezdem újra és letettem a telefont... azóta is felkeres sokszor hogy sajnálja de nem hat meg már, már a számát is letiltattam hogy telefonon ne zaklasson (régi számomon találnak meg a régi ügyfelek tehát meg kellett tartanom de van új is persze.. nos ilyen az én szerencsém.. jaigen azért a 3-as golf se volt egy ronda lerobbant darab..

2015. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt sejtik, hogy a kesztyűtartóban sok dollár van, merthát ugye nagy a kesztyűtartó. Ajánlom az Ifát ott több fér a platóra. De arra sajnos nem gerjednek...
2015. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!