Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 13 körüli lányok! Ti miről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 körüli lányok! Ti miről szoktatok beszélgetni? Akár randin akár barátnőitekkel? 13/F

Figyelt kérdés
Meg adhatnátok tippeket hogy miről beszélgessünk az első randinkon!?

2015. aug. 28. 01:25
 1/6 anonim válasza:
Kérdezd meg mit szeret, mi a hobbija és beszéljetek arról és a te dolgaidról. Keressetek valami közöst :) Érezze, hogy pasival van és nem a barátnőivel.
2015. aug. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A barátnőimmel mindenről röhögünk szivatjuk egymást meg minden de egy fiúval én röhögni szeretnék meg mint ahogy azt az első válaszoló is mondta érezze hogy azért ez másabb 13/l
2015. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És hogy "éreztessem" vele hogy nem barátnőével van? Ezzel mire céloztatok?
2015. aug. 28. 23:15
 4/6 anonim válasza:

Első vagyok. Nem azért, de tudnod kéne hogy értjük :)

Ti korotokban úgy érezheti a lány hogy fiúval van, hogy mondjuk : odafigyelsz rá, kedves vagy vele, udvariasan viselkedsz, oltalmazod, megnevetetted stb. éreztesd hogy biztonságban van.

2015. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó hát ezek megvannak! És még?
2015. aug. 30. 00:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit a többiek elmondtak, én csak annyit tudok hozzátenni h ha elkezd "panaazkodni" illetve elmondja h mostanában mi nyomasztja őt adj neki tanácsokat, próbálj meg vmilyen módon segíteni + mi lányok szeretjük a vicces srácokat. És csak egy jó tanács, ha úgy alakulnak a dolgok csókold meg a randi végén.
2015. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!