Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet egyedül (nem haverok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet egyedül (nem haverokkal vagyok vagy ilyesmi) ismerkedni csajokkal? 15/f Úgy értem hol lehet jól ismerkedni csajokkal, ugy hogy egyedül vagyok, tehát nem mondjuk a haverokkal megyek el valahova? 15/f vagyok. Meg Székesfehérváron hol lehet?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Hol tudnék ismerkedni? Székesfehérváron hol tudnék korombeli lányokkal ismerkedni? Milyen "csajozós dumával" szólítsam le a csajokat?

Hegyi trollok, értelmetlen válaszolók, sértegetők kíméljenek (kivétel a poénos válaszok).

Ja és elnézést a helyesírási hibákért.



2015. aug. 29. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
én haverokkal könnyebben tudok csajozni, mert társaságban vok és így jobban feloldódok és ha úgy alakul a helyzet, akkor a többiek úgyis veszik a lapot és lelépnek, vagy mi lépünk le, meg még olyan volt, hogy egyedül elmentem és ott csatlakoztam egy ismeretlen társasághoz és beszélgettünk és a társaságban lévő csajokkal is ismerkedtem, de egyedül sztem így necces vagy nem szólítanák le random egy csaj, hogy jól nézel ki, találkozzunk, meg ilyenek
2015. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csajozós duma,az egy sablon szöveg,amit a lányok már 600x hallottak és unják,mint a fene... Egyedinek kell lenni,nem túl nyomulósnak. Pedig menj el haverokkal valahová. Hívják ők is a lány barátaikat is,és tessék.
2015. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Az a baj hogy haverokkal nem szoktam menni sehova
2015. aug. 29. 15:38
 4/4 eznemlényeges ***** válasza:
Csak add önmagad, és tudom, sokan ezt mondják, de hát ez az igazság. Úgy szólisd le, ahogy szeretnéd, ne itt kérdezd meg hogy mit mondj, találd ki, sőt a legjobb a rögtönzés, és ne hazudj. Mond azt amit gondolsz, próbáld kifejezni az értékeidet, ha neki ez nem tetszik, vagy elkülds, nem hozzád való, s ne vágyj egy 1-2 hetes kapcsolatra mert csak pillanatnyi öröm. Pl. azólísd le az utcán, ha tetszik. Megfog lepődni, kezdj valami enyhébb beszélgetést, feszültségoldást. Ha már látod rajta hogy nem feszült, mondd azt, amit legjobbnak vélsz. Minden lány más, szóval mindenkinek más jön be, sablonokat ne használj, max. alapként, de mindenképp legyen benne egyediség.
2015. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!