Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötvenötezredik "vajon tetszem-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötvenötezredik "vajon tetszem-e" kérdésre válaszoltok?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám (nem teljesen közvetlen, más részlegen vagyunk). Nem túl jóképű, nem is jó az alakja, de aranyos fiú. Kicsit elvarázsolt, de nagyon okos, intelligens és tehetséges. Nekem annyira nem jön be mint pasi, de nem is tartom visszataszítónak. Néha jókat beszélgetünk, bár nem hosszan. Úgy vettem észre, hogy jó véleménnyel van rólam, sőt mostanában dicséretet is kaptam az új hajszínemre tőle. Ha valamiért át kell jönnie hozzánk, mindig olyan kis somolygással lép be. Én nem igazán akarok tőle semmit, mert van párom, de kellemes társaságnak tartom. Azt tudni kell, hogy más "kategóriában vagyunk", ő fontosabb, érdekesebb munkát végez, én csak egy kis szürke egér vagyok a cégnél, nem is vagyok olyan tanult. Bár azt tudom, hogy észrevette, vagyok olyan értelmes mint a körötte lévő "okos" lányok.

Azt nem tudom eldönteni, hogy vajon tetszem-e neki (ami hízelgő lenne rám nézve), vagy csak beképzelem magamnak. Nem akarok ráhajtani, csak legyezgetné a dolog a hiúságom.



2012. nov. 7. 22:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Engem inkább az érdekelne, hogy ha van egy párod akit elvileg imádsz és szeretsz, akkor miért is más pasin agyalsz?... Ha pedig csak bókvadászatot szeretnél, akkor facebookra vagy valami fórumra dobj fel magadról szexisre fogott képeket, aztán majd dőlnek a bókok, és megnyugodhat a kis lelked, hogy mennyi férfi epedezik érted és mennyit megkaphatnál...
2012. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Unódik. Még kb. egy hét, és teljesen kifúj a szerelem-szex kategoria számomra érdekesnek lenni. Már ugyanazok a témák ismétlődnek, egy idő után kell a fenének. A sok kérdező meg jobban tenné,ha használná a keresőt, aztán visszaolvasná az eddigi tucat hasznos választ, mint várakozik esetleges jövőbeli feltételesekre.
2012. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1-es, köszi, ez is válasz :))


2-es, köszönöm, hogy vigyázol az erkölcseimre, de nem szükséges

ellenben egy hasznos válasznak örülnék :)))

2012. nov. 7. 22:48
 5/18 A kérdező kommentje:

3-as, akár most is elhagyhatod, senki se kényszerít ide :)


Valaki egy rosszindulat mentes választ esetleg? Nagyon megköszönném.

2012. nov. 7. 22:49
 6/18 A kérdező kommentje:

Ha ezt írtam volna: egyedülálló szűz lány vagyok, a pasi iszonyat jóképű, nekem 90-60-90 a méretem, hol kapjam el egy fordulóra, mindjárt dőlnének a válaszok.

De ami nem trágár, provokatív, vagy kellőképpen ostoba, arra senki sem válaszol, csak leolt. Köszi mindenkinek. :(

2012. nov. 7. 22:55
 7/18 anonim ***** válasza:
Tetszik neki az új hajszíned. Olyan rossz nem lehet, ha egyszer megdícsérte. Azért somolyog, mert észrevette, hogy ezen jár az eszed. Szerinted! tetszhetsz neki. Mi meg aztán honnan a csudából tudjuk?!
2012. nov. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

11 óra után csak unatkozó hímsovniniszták látogatják a GYK-t?


kedves modik, kérem szépen, töröljétek a kérdésem, mert már hányingerem van ezektől az intelligens beszólásoktól

köszi

2012. nov. 7. 23:08
 9/18 A kérdező kommentje:
bocs 9-es, nem neked szólt
2012. nov. 7. 23:09
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj, h van barátod, a pasi még csak nem is tetszik, de azt várnád, hogy ő azért akarjon téged.

Ha lenne bármi a kérdésedben, ami szimpátiát kelt irántad, kapnál pozitív választ is.

Így csak egy önbizalom hiányos nő vagy, aki ettől függetlenül sokat gondol magáról.

2012. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!