Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez gáz, csak mert szerintem nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz, csak mert szerintem nem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és még nem csókoloztam és szűz vagyok. Szerintem ez nem gáz :D csak azért érdekelne hogy ki szerint az..és hogy miért. :D

2015. szept. 20. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Én ugyan így vagyok, csak fiú, és még pár évvel idősebb is.
2015. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D akkor jó
2015. szept. 20. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
én 16 évesen azért már szeretnék csókolózni vagy nemtudom : D najó oké nem gáz, de 17 felett én már felkötném magam hogy ennyire nem kellek senkinek
2015. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, attól, hogy még nem csókolózott, nem jelenti, hogy nem kell/kellett senkinek. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2015. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok eddig tényleg nemigen volt felém érdeklődés:(
2015. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt már fiúm csak akkor még "picik" voltunk a csókhoz és max puszi volt köztünk ilyen téren.
2015. szept. 20. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Örülök, hogy ilyen a felfogásod: )
2015. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!