Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Helyes döntés lenne ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoldkezetlegyszii:D kérdése:

Helyes döntés lenne ha nem választanám egyik fiút sem?

Figyelt kérdés
Ismerek 2 fiút akik legjobb haverok, az egyiket már régebb óta ismerem és rendszeresen beszélgettünk is, aztán kérdezgette, hogy elmegyek-e vele valahova. Aztán mondtam, hogy akkor menjünk bulizni hétvégén ő elhozta a legjobb haverját, akivel elég sokat beszélgettem aznap este, aztán rámít facebookon is és közölte, hogy megismételhetnénk még a tegnapi bulit. Én úgy gondolom, hogy ha most választanék kettőjük közül akkor azt a barátságuk szivná meg. Szerintetek helyes döntés ha inkább egyiket sem választom vagy úgy fog tűnni hogy kihasználtam őket?
2015. szept. 20. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy semmiképpen sem fog tűnni, hogy kihasználtad őket. Nem te generáltad ezt a szituációt, nem is kell egyenlőre, hogy válassz. Ráadásul ha jól értem eddig egyikkel beszélgettél másik meg először hívott el valahova. Ez még egészen távol áll attól, hogy választani egyáltalán lehessen. Beszéljék meg ők egymás közt.
2015. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szegény srác, elhívott randizni(?) és akkor leállsz a legjobb barátjával....alap, ha valakivel mész valahova, akkor az időt vele töltöd, és nem mással.

Engem ez eléggé szíven ütött volna személy szerint. Jobban jártok mindhárman, ha inkább hagyod őket.

2015. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? ez kor függő
2015. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szerintem ha egy buliba megyünk az egyáltalán nem randi :D

18 ők 19

2015. szept. 21. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!