Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, vagy helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, vagy helyes döntés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Másodjára fogok randizni egy fiúval.Viszont úgy érzem, hogy mégsem az esetem. Bunkóság ha ott mondom el neki? Kicsit tapasztalatlan vagyok ez ügyben, és nem tudom mit hogyan tegyek. Köszi előre is a válaszokat :)

16 l

16 l


2015. júl. 29. 19:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyszer 16/l, bocsi:D
2015. júl. 29. 19:23
 2/7 anonim ***** válasza:
az a bunkóság, ha nem mondod meg neki időben...!
2015. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor már lekéstem?
2015. júl. 29. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem inkább még előtte mondd el... meg mondjuk magyarázd is meg, mert elég ratyi lehet, hogy szerinte jó volt a randi, van folytatás, erre meg belököd, hogy mégse.. :D
2015. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz..szombaton lesz ,szóval lehet hamarabb megmondom neki
2015. júl. 29. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy marhaság ez a tipikus duma hogy nem az esetem.20 évem alatt sosem volt ilyen hogy eset vagy nem eset,mindenki olyat akar magáénak akit sose fog megkapni.És igen bunkó vagy ha nem mondod el neki,hogy nem akarsz tőle semmit.Kérdés legalább jól érezd magad vele?Ha igen és nem adsz neki 1 esélyt jó nagy buta vagy.
2015. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AnonymusKing100 válasza:
Az utolsónak igaza van ,amilyenről aszt állítanád ,hogy a te eseted azt pont nem fogod megkapni...
2015. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!