Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mitől lehet ez? Undorodom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Undorodom a fiútól!

Figyelt kérdés

Már egy ideje találkozgatok egy fiúval, és megmondom őszintén, nagyon kedvelem. Tényleg nagyon szimpatikus, jól elvagyunk, és jókat is beszélgetünk. Átkarol, ha egymás mellett megyünk, néhányszor meg is fogja a kezem, és ha leülünk valahová, közel ül hozzám, néha a kezét is odateszi a combomra. Ezek egyáltalán nem zavarnak, sőt. Kifejezetten élvezem, mert nagyon tetszik a srác.

Az ötödik randin bulizni mentünk, és akkor jött el a nagy pillanat - megcsókolt. Nagyon tetszett ez is! Jó volt az egész éjjel, de a csókolózáson kívül semmi más nem történt. A búcsúzáskor is csak ez volt, azóta azonban undorodom a sráctól. Vagy nem is tudom... Szörnyen érzem magam. Ha rágondolok, elfog a hányinger. Akkor meg pláne, ha eszembe jut, ahogy csókolóztunk, vagy ha feldereng, ahogyan hozzámért. Azóta nem igazán beszéltem vele. De ő mondta, hogy megszeretné próbálni velem. Nem tudom, mit tegyek... Ambivalens ez az egész.

Szerintetek mi lehet ez? Mitől undorodom tőle?

16/lány



2015. szept. 20. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:

"Ambivalens"

micsoda szavak :D

2015. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nézesd meg magad egy pszichológussal. Ilyenről még nem hallottam. 15/F
2015. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es ne haragudj de inkább te nézesd meg magad :D


Azt nem tudom mi okozta, de dumálgassatok és hátha elmúlik, ha nem akkor meg ennyi volt.:)

2015. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz 20F
2015. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez eléggé hihetetlen..csókolóztatok többször is és élvezted is, de azóta undorodsz tőle? Erre nem hiszem, hogy bárki is tudna válaszolni...tetszik,kedveled...nem értem a problémád..szerintem csak félsz és bemeséled magadnak.
2015. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez......ez.....ez....ez túl tesz a női logikán...

Fogalmam sincs.

2015. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már csak az ambivalens szó miatt érdemes volt megnézni ezt a kérdést, új szó a szótáramba
2015. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!