Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért undorodom attól ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodom attól ha egy fiú megcsókol?

Figyelt kérdés
nem értem magam..egy 15 éves lány vagyok,és már csókolóztam többször is..először 4.ben és amikor megcsókolt a fiú,én rögtön rohantam a mosdóba mert undorodtam..kimostam a számat és olyan hányingerem lett..teltek az évek,és elgondolkoztam ezen..azt hittem csak azért történt velem mert kicsi voltam és nem valami érett..de mostanában járni kezdtem egy fiúval és megcsókolt..ugyanaz az érzés futott át rajtam..eltűrtem de amint egyedül maradtam rohantam hányni..minden csókolózásom során ezt tapasztaltam.. mi bajom lehet?veletek nem volt hasonló?
2015. aug. 12. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem leszbi vagy. /L
2015. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Pontosan amit az #1-es irt
2015. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
lehet izgulsz
2015. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Lányoktól is undorodnál?
2015. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy az vagyok..nem próbáltam,de még sose tetszettek lányok és eleve nem szeretem a leszbiket
2015. aug. 12. 00:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy aszexuális vagy? :)

#1-es voltam

2015. aug. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vagy lehet büdös szájúakkal hozott össze a sors
2015. aug. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolso kommenetelo:"""D meghaltam
2015. aug. 12. 00:47
 9/12 anonim válasza:

Erdekes...

House hivjak 3-as vizsgaloba 😁

2015. aug. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Lehet hogy csak nem érzed magad elég közel a sráchoz, és (gondolom) ő akart megcsókolni és nem akartad visszautasítani és megbántani. Velem is így volt az első pasimnál, aztán kisérletezgettem barátnőmmel akivel már 6 éve nagyon jó barátok vagyunk, és az tetszett. Nagyon. Azt hittem valami baj lehet velem, de kiderült bisex vagyok. Bár nem járunk a csajjal, de ha egy buliba együtt megyünk és valami creepy srác nyomulna bedobjuk a "bocs leszbi vagyok" kártyát és smárolunk. (Ha még mindig olvasod bocs a kisregényért) 17/L
2015. aug. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!