Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy elettarsnom 5 evel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy elettarsnom 5 evel idosebb van ket gyermeke, nekem nincs. Helyes-e ha nem akar tobb gyereket es hazassagot se akar kotni, mivel mar volt es nem mukodott?

Figyelt kérdés
En nem voltam meg hazas es nalla elunk, mert jelenleg igy van lehetoseg
2015. jún. 18. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ezt mindenki mashogy eli meg, ezert nem helyes iteletet mondani a donteserol. En szemely szerint ujra tudnam kezdeni massal, eskuvovel, gyerekkel, van aki nem.
2015. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez nem a "helyes" vagy "nem helyes" kategória. Ha ő így érzi, akkor nem ítélkezhet felette senki, maximum eldöntheted, hogy te akarod-e így a kapcsolatot vagy sem. Ő korrekt módon elmondta, hogy mit akar és mit nem, innentől nálad pattog a labda.
2015. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
Ha ő így gondolja, akkor így gondolja, ez ellen nem tehetsz semmit. De ha te szeretnéd gyereket és házasságot, akkor neked sem kötelező vele maradni.
2015. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az a nem helyes, hogyha nem köttök kompromisszumokat és hülyítitek egymást feleslegesen, mikor teljesen mást akartok az élettől
2015. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!