Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit hogyan kene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit hogyan kene tennem? 16F Telolol!

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel nemreg ismerkedtem ossze igazabol egybol nagyon egy hullamhosszon voltunk egyel alattam jar ugyan abba az iskolaba de meg csak elozo heten vettem fel baratnak es kezdtem el vele beszelgetni facebookon meg suliba mar 1x haza is kisertem es tok jofej volt meg nagyon kozvetlen most hetvegen el is hivtam valaho(hova mennyunk?) es beleeggyezett nagyon orulok meg minden de meg nem volt baratnom es nemtudom meddig mehetek el megfogom a kezet vagy esetleg csok(es milyen temakrol tudnank beszelni) es ebben kernem a segitsegeteket koszi!! kozhelyekkel kimeljetek

2015. okt. 12. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem számít mióta ismeritek egymást :) barátommal 2 hétig ismerkedtünk vagy még addig sem most pedig maholnap 2 éve eggyütt vagyunk és nagyon jol megvagyunk.... Az első találkán nagyon fonros hogy mély benyomást gyakorolj rá hogy felejthetetlen legyen neki az a nap.... Fogd meg a kezét légy romantikus :) és mivel nem nagyon ismeritek egymást a legjobb téma az ismerkedés :) kérdezgesd a dolgairol mit szeret mikor van a szüli napja :D de nelegyél túl kíváncsi
2015. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!:)
2015. okt. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!