Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem? Ő mit gondolhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ő mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki 4 éve tetszik, 4 évvel ezelőtt elutasított. Idén nyáron többet beszélgettünk. heti 1-2x. Elhívott 2 napra Balcsira egy párral. Éjjel kimentünk ketten sétálni. nem volt semmi csók meg semmi. Utána hazamentünk. Egy szobában aludtunk egy ágyon és egy idő után átölelt. Magához húzott. Simogatta a hasam meg a hátam. Nem történt több. Másnap viszont tök normálisan viselkedett, nem mentünk túl közel egymáshoz meg semmi. Délután megint így aludtunk.


Mikor hazaértem másnap reggel írt hogy hogy vagyok. Kövi nap én írtam. De most 4 napja nem beszéltünk.

Nem tudom mit gondolhat. Vélemények?

Tudni kell hogy "van" barátom de már fél éve nem nagyon találkozunk és nem igazán beszélünk és csúnyán bánik velem és ezt a srác is tudja. Beszéltük is hogy ugye nem lesz gond hogy lemegyek és hogy csak papíron vagyunk már együtt.


2015. aug. 19. 22:34
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ami sztem az első legfőbb és legjobb dolog lenne az az, hogy dobd ki azt a srácot akivel csak papíron vagy együtt, mert úgy látszik ez már csak feleslege teher mind2töknek.

Hiába hogy csak látszatként vagytok együtt ez visszatartó erő lehet egy fiúnak ha a lánynak van valakije.

Az hogy elhívott a balcsira az tök jót jelent, ha Te is szeretnél valamit bátran kérdezd az érzéseoről, hogy neki mit jelentett az elmúlt pár nap :)

Írj rá bátran :)

Egy személyes beszélgetés biztos jót fog tenni a szíveteknek :)

19/F

2015. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!