Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni,2 hét...

Kis Ivette kérdése:

Hogyan lehet lefogyni,2 hét alatt, maximum?! Nem vagyok duci, csak nem tetszik az alakom mert azért van egy kis felesleg a hasamon 17 éves vagyok 64 kg. Köszönöm .

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Kevés sós krumpli,pirítós.

Sok folyadék,egy egy alma.Szerintem tuti a fogyás...

2014. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miét? hülye vagy.
2014. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
diéta, de sport nélkül nehéz lesz. : ( én is utálok sportolni sajnos.
2014. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Azért nem ártana tudni, hogy az a 64 kg mekkora magassághoz tartozik.
2014. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye kedves válaszoló .

Csupán, nem tetszik az alakom..de nm azt mondtam h csont soványra akarok fogyni..csak leadni egy pár kilót

Viszont köszönöm szépen ezek a tanácsok jók! köszönöm!

2014. jún. 6. 18:15
 6/8 anonim ***** válasza:

A fennt említett módszerekhez 2 hónap kell, hogy szép eredményed legyen- azaz te 2 hét alatt nem tudod teljesíteni az elvárásaid.

ha erre drasztikusabb "diétába"(éhezésbe+túledzésbe) kezdessz szerinted miből fog lemenni az összes kiló??

Hát nem zsírból szivem, ami löttyedtté teszi az embert, hanem vízből, ami visszajön és IZOMBÓL ami formássá tesz. Kell ez neked, ha nem tartod magad így se elég formásnak?

Ismétlem, fogyni, formásodni lehet :)

De (max.) 2 hét alatt lósz.rra sem mész.

17 évesen ennyi eszed lehetne.

2014. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kérdezd már meg hogy ki mondta hogy ki oszthatsz? :)) sz.pód vagy ember! rbi!
2014. jún. 7. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen magas inteligenciára vall, utolsó megnyilvánulásod. Nézz utána a r.b@nc fogalmának :). Mindegy te fogsz sz.rul kinézni, én már bikiniformában vagyok, te pedig eljutottál addig, hogy 2 kurta hét alatt akarsz lefogyni, miután a tükör megreped tőled....gratulálok! :D talán 2 hét alatt híztál meg? De úgysem fogod fel a csökött agyaddal miről beszélek. Most kezdj el fogyózni és jövő nyárra bombaalakod lesz.
2014. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!