Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti hogy viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy viselkedtek azzal a nővel, aki oda van értetek, tetszetek neki, de nektek, nem tetszik a nő, vagy nem kell nektek mint nő, maximum mint barát?

Figyelt kérdés
Tudjátok hogy nagyon tetszetek a nőnek, nagyon oda van értetek. Persze nem lóg folyton a nyakatoton.
2014. dec. 4. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

A férjezett nő, akkor felejtős.

Ha nincs férje, lehetünk barátok, ill. bizonyos közös programokban benne lennék, feltéve, ha ezzel nem teszek rosszat neki, nem érti félre. Mert a jó társaság azért nem árt, meg hát én is örülnék, ha egy nő tudna nekem segíteni pár dologban, amiben más nem. Természetesen nem használnám ki, bár ha kedves lennék hozzá, azt biztos nem úgy értelmezné.

2014. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kötelességből általában azért megdugjuk és utána már úgyse szeret minket mert csak "kihasználtál".
2014. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én megszeretném így is sajnos.


Amire rájönne és kihajítana :(

2014. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó de akkor egy értelmes felnőtt férfinél, hogy döntsem el hogy azért "fura" mert tudja h tetszik, és távol akar tartani magától, vagy azért mert zavarban van a közelemben. Nyilván, ha akarna valamit lépne, meg nem is reménykedem csak akkor ha normális vagyok vele mint mással, akkor elvárhatom hogy ő is olyan legyen velem mint mással? Gondolom, mert ha kettesbe vagyunk kb nem is néz rám hanem elfordul, és azért ez elég rosszul esik. Meg nem nagyon jön a közelembe, pedig nem bántom, nem tapadok a nyakára...társaságba meg azért mégsem néz levegőnek, szerencsére.
2014. dec. 4. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Ééééén eléggé zavarba tudok jönni és akkor az említett dolgokat produkálom. Legalább is egy adott nőnél. Akiért történetesen megveszek, annyira vonz. Csak foglalt. Szóval próbálok egyfajta távolságot is tartani, nehogy beleszeressek. (rettentő erős a kémia!)


23/F

2014. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bárhogy is, de:

"Nyilván, ha akarna valamit lépne"


Ez nem mindig van így. Csak egy bizonyos magabiztos, nyomulós típusnál. A félénkebb típusra ez NEM igaz.

Ne tessék általánosítani.

2014. dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdésed meg sem válaszoltam...

Ha abszolút zavarna a társasága, sosem elegyednék vele beszélgetésbe, abszolút full minimálisra csökkentenék minden kontaktust vele: köszönés és csak a szükséges kommunikáció, ami elengedhetetlen. Szóval ha azért társaságban beszél veled, nem aggódnék. Szerintem zavarban van! Még az is lehet, hogy bejössz neki!

2014. dec. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!