Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy egy csúnya,...

Miért van az, hogy egy csúnya, de vékony lánynak majdnem mindig lesz párja, de egy kövér lánynak, nem, legyen bármennyire is bájos az arca?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel ennek a miértje és szeretnék több szemszögből véleményeket hallani.:)

Ha lehet a sértegetéseket tegyük félre, mert engem tényleg érdekel a téma.:)



2015. okt. 12. 21:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%

Mert szerintem ma nem létezik olyan, hogy szép és kövér, mert a kövér alapból csúnya.

(Kövér lányként mondom ezt, el kell fogadni.)

2015. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
44%
A szépségideálok pár 10 évente változnak nagobbat, de főként alkat megítélése terén. Most éppen a (nagyon)vékony lányok az ideál.
2015. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt pont fordítva látom.

Rengetek szingli vékony lányt látok manapság.

Sok pasinak amúgy is a kövér lányok jönnek be.

2015. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy kis smink vagy egy új hajnak köszönhetően, már nem is olyan csúnyák azok a lányok.
2015. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Lenne még egy másik kérdésem, szóval, tudni kell rólam, hogy kövér vagyok, főleg a lábaim a vastagak, de a derekam,vállam aránytalanul kicsi a testemhez, tokám nincs, na és az a lényeg, hogy akiket személyesen ismerek, osztáytársak, barátok, bulikból emberek, ők mind csak havernak tartanak,(nem egóból) de tudom, hogy nagyon szeretnek, a buli lelke vagyok, az osztáyban bármikor tudok jó kedvet csinálni, és hogy az ő szavukkal éljek egy cuki cukorbomba vagyok.

És ezt az egész személyiség dolgot azért hoztam fel, mert vannak olyan fiúk a facebookon, akik bejelölnek, és elkezdenek rám írogatni,(és ismét nem egóból) de sokan mondták hogy nagyon bájos,szép arcom van,tetszek nekik, és lenne-e kedvem velük találkozni, aztán meghívtak egy sétára a városban, jót beszélgettünk,nevettünk és utána nem kerestek. Miért van ez? Miért baj az, ha valaki kövérebb az átlagnál?

Azért hoztam saját példát, mert egyszerűen nem értem, ha kövér vagyok, akkor miért nem lehetek valakivel...

A válaszokat előre köszönöm

2015. okt. 12. 21:39
 6/26 A kérdező kommentje:
*jót beszélgetünk,nevetünk
2015. okt. 12. 21:41
 7/26 anonim ***** válasza:
Jó arc vagy biztos, csak a kövérség nem vonzó.
2015. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Azért a csúnya de vékony is lehet ezerféle meg a kövér de szép arcú is.


Amúgy kérdés kinek mi a vékony és kinek mi a kövér. Egy vékony lány aranyos, kislányosabb lehet, és számomra sokkal vonzóbb. Ha kicsit husis, az sem gáz, de van olyan szintű kövérség, ahol egyszerűen megszűnik a nőiesség számomra, és képtelen vagyok az előttem álló hájtömegre nőként tekinteni.


Mint ahogy fordítva, több nőnek jön be egy vékonyabb, szálkásan izmos, vagy kicsit izmosabb srác, mint egy olyan aki a saját farkát is csak tükörben látja.


És tényleg, több ismerőssel is voltunk ezen az állásponton, hogy egy kis bájosan csúnyácska arcú lány vékony, formás testtel tökéletes pár. Nincs rajta semmi hivalkodó, nem egy 10/10 top csaj, viszont kellemes ránézni, jó az alakja, és valahogy vonzó az egész leányzó. De mellette nincs akkora egója, meg igényei, így talán átlag pasi is labdába rúghat nála.


Sőt...ismerek olyan lányt, aki komolyan mondom, a világ legvonzóbb természetű csaja, nyitott a világra, van ezer hobbija, társasági ember. Sőt, kifejezetten gyűlnek köré a férfiak, de mégsem talál senkit aki amúgy vele lenne. Egyszerűen nem vonzó, olyan kövér, pedig nem is tehet úgymond róla, mert tényleg ilyen alkatú, genetikájú.

2015. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
De ha szemét akarnék lenni, azt mondanám zacskó mindenkinél van otthon, zsák meg nem :D
2015. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Annyira durván nem vagyok kövér,hogy alakom ne legyen, a fenekem elég nagy,de formás:D
2015. okt. 12. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!