Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 13 éves lány vagyok a barátom 17 éves. És hát 2015 11. 21.-én talakozunk majd elöször és az a kérdésem hogy vegyek e neki ajándékot vagy nem? illetve hogy viselkedjek? és szerintetek röktön mutassam be anyukáméknak??????? :) privibe is irhatttok!!!!!!! :)

2015. okt. 16. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátod de most fogtok először találkozni? Amúgy szerintem ne vegyél neki semmit ő a fiú. De nem túl korai még?
2015. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen most talizunk majd elöször !!!!!!!
2015. okt. 16. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor kezdjük előröl...


Te 13 ,lány ,ő 17 és fiú ...

Még nem is találkoztatok...

AZTAT H CSINÁTAD ÖREGEM????????

2015. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az hosszu h hogy csináltam :D
2015. okt. 16. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Omg. Eloszor talalkozol a 17 eves barátoddal?? Anyukadek tudnak errol? Nem gondoltal bele mi van ha rossz szándékai vannak?
2015. okt. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem a teljes igaszsagot tudjak... ők ugy tudjak hogy már találkoztam vele. de nem rosz szándékkal akar talalkozni már video chateltunk is meg mminden és nem tunt ollyanak !!!!!!!! :D
2015. okt. 17. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!