Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Baratsagbol lehet kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsagbol lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok. Van egy 2evvel idosebb srac, akivel mar regota baratok vagyunk. En most ugy erzem, hogy el tudnek kepzelni vele tobbet is mint baratsag, de o nem tudom mit gondol. Felhozzam neki ezt a dolgot, vagy csak siman hivjam el vhova? Nagyon felek az elutasitastol es attol, hogy o nem igy erez es ez a baratsagunk rovasara mehet. Az is megfordult a fejemben, hogy a kishuganak tekint. Nem szeretnem elvesziteni.
2015. okt. 24. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapcsolat, de sajnos ez nehéz eset, valahogy szerintem tudja meg az érzéseid, egy próbát megér
2015. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Titusztitusz ***** válasza:
Éppen ezért beszéld meg az illetővel a dolgot minnél hamarabb, hogy ne kelljen kétségek között vergődnöd a továbbiakban...Jobb szembenézni az igazsággal és a valósággal minnél hamarabb, minthogy feleslegesen tépelődjél istentudja meddig...Nincs abbol semmi, ha egy alkalmas pillanatban megpedzegeted neki hogy azért nem lenne ellenedre a barátságnál némiképpen több se...Lehet hogy még az illetőnek is tetszeni fog a dolog, veszíteni nem veszíthetel semmit sem...Legrosszabb esetben marad akkor továbbra is a barátság...
2015. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!