Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire legyek toleráns?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire legyek toleráns?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy igy a legjobb feltenni a kerdesem, de megmagyarazom. Vam egy srac, akivel iden ismerkedtunk meg egymassal, es ugy tunik, hogy szimpatikusnak tartjuk a masikat, talan be is jovok neki. En is kerdvelem a szemelyiseget, meg kulsore is egszen tetszene, ha kicsot gyakrabban mosna hajat. Azt mar elfogadtam, hogy nem borotvalkozik minden nap, de amikor latom a hajat, jhogy milyen apolatlan (raadasul hosszu haja van), akkor elbizonytalanodom, hogy vajon ha osszejonnenk, kepes lennek-e beleturni a hajaba vagy valami...

Nem vagyok az a plazacica tipus, de azert egy bizonyos fokig szeretek adni a kulsore. Hogy legalabb az elso benyomasom az emberekre pozitiv legyen.

Nyilvan abszurdan hangzik, hogy a hajmosasi szokasai miatt nem lennek a baratnoje, de titeket ez mennyire zavarna?

16L



2015. nov. 12. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mesterlövésznek jó lenne. De amúgy gusztustalan. Te döntésed, én nem mondom meg, hogy mit csinálj. :P Ahogy érzed.
2015. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az ápolatlanság nem jó, semmiképp ne hagyd, hogy ápolatlan maradjon ha jártok. A legjobb, ha amúgy tetszik meg minden, hogy elkezded terelgetni. Mi férfiak szerencsére terelgethetőek vagyunk, csak meg kell találnod magadban a pszichológust, hogy jól csináld. Ha ehhez van türelmed, akkor szépen, lépésenként rá lehet vezetni, hogy a sampon nem ellenség, a borotva sem, stb.
2015. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, ha ápolatlan.

Ha annyira tetszene, akkor ez nem lenne akadálya annak, hogy összejöjjünk, de biztosan valahogy a tudtára adnám, hogy gyakrabban kéne hajat mosnia.

Pl. a barátomnak a két szemöldöke között az orra tetején van pár nagy szőrszál. Szerintem nagyon sokat ront a kinézetén és olyan ápolatlannak néz ki tőle. Szóval én szedtem a szemöldököm és odamentem hozzá, hogy akkor neked is kiszedem azt a pár kóbor szálat :) Nem haragudott meg, azóta ő szokott szólni, hogy szedjem ki neki :) Szerintem minden meg lehet oldani.

2015. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2,3 nem mondja rosszul, de inkább a 3-ra hallgass ne a kettőre.
2015. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!