Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam a fiu tudtára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a fiu tudtára azt h azért mert áthívom magamhoz filmezni meg vacsizni szexelni nem akarok attól még?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy srácba jo ideje. Én is tetszek neki nagyon és van egy erős belső kötelékünk is. Áthívtam magamhoz h kicsit romantikusabb hangulat legyen majd. Itthon lesznek a szüleim meg a tesoim is de nem akarok lefeküdni vele (nem azért mert nem tetszik mert legszívesebben a ruhát letépném róla) hamem mert csak akkor fekszek le valakivel ha együtt vagyok vele. Hogyan adjam a tudtára h nem akarok semmit se? Ha probálkozna nem birnák ellenkezni. Nem akarom h túl könnyen megkapjon engem mert utána nem leszek érdekes neki.

2015. nov. 29. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:

"Ha probálkozna nem birnák ellenkezni."


Ez itt a te bajod, nem az, hogy nem adod tudtára. Azt őneki el kell fogadnia, ha randiztok, de nem szexelhet veled egyből. Az, hogy a te akaraterőd túl gyenge ahhoz, hogy visszautasítsd a próbálkozásait, viszont 100%-osan csakis a te problémád, feltéve, ha amúgy nem molesztálna/erőszakolna meg.

2015. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszeru. Mondd meg neki es nem fog probalkozni.

Kozold vele h nem akarsz vele lefekudni csak romantikus estet szeretnel. Ennyi

2015. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló igen gyenge mert amúgy vágyom rá de bennem van az is ha megtörténik utána lehet leszar majd vagy valami.. kell nekem az érzelmi biztonság h tudod nem hagy el majd meg ilyenek. magamban sem bízom teljesen az a baj de hát első nagy szerelmem tudom is én hogyan kell ilyen helyzeteket kezelni :/


2.válaszoló hát remélem ennyitől is felfogja majd..

2015. nov. 29. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:

" legszívesebben a ruhát letépném róla"

" Ha probálkozna nem birnák ellenkezni."


Már kezdtem hinni, hogy nem vagy az a tipikus kis tinipitsa, de mégis...


Ugyanolyan könnyen kapható vagy, mint a többi ilyen lány, csak te nem teszed meg az első adandó alkalommal. De a mentalitás ugyanaz. Különben a szex még meg se fordult volna a fejedben.

2015. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi baj van azzal, hogy valakinek testi vágyai vannak, és szexelni akar. Úgy látom, megint razziázik a keresztény erkölcsrendőrség...
2015. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, itt kétféle ember "razziázik":

Az egyik az általad említett katolikus erkölcsrendőrség (ez a név kész vicc).

A másik pedig a szabadelvű rendőrség(?), akik szerint bármilyen korú lány(mivel többségben nőneműekről van szó), bárkivel, bárhol,bármikor, bármilyen ismeretséggel nyugodtan szexelhet.

Mindenkinek vannak testi vágyai, amit bizonyos tényezők esetén (meghát amúgy is) kordában lehet/kell tartani. Különben bárkit leteperhetnél akár a villamoson.

2015. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A másik pedig a szabadelvű rendőrség(?), akik szerint bármilyen korú lány(mivel többségben nőneműekről van szó), bárkivel, bárhol,bármikor, bármilyen ismeretséggel nyugodtan szexelhet.

Mindenkinek vannak testi vágyai, amit bizonyos tényezők esetén (meghát amúgy is) kordában lehet/kell tartani. Különben bárkit leteperhetnél akár a villamoson."


Most komolyan összemosod a közös beleegyezés alapján történő aktust a nemi erőszakkal? Magadat járatod csak le...

2015. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!