Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak a vagány csajok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a vagány csajok jönnek be a fiúknak?

Figyelt kérdés
Mert nem ilyen vagyok.Az osztályomban már feloldódtam és nagyon jó fejnek tartanak. De ez beletelt egy-két évbe. Ha megyek majd tovább tanulni akkor mi van ha pont már ismerik egymást? Csak mert nagyon félek ettől. Nagyon csendes vagyok de nagyon szeretek beszélgetni is. Ha nyitnak felém egész jól elvagyok de egyébként... Ez baj? Mit tegyek ez ellen vagy valami?

2015. dec. 8. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam ellenkezőleg van.. nem kedvelem a vagány csajokat. Ők a középpontban vannak, mindenki velük van, barátkozik velük mindenki.. nem az én stílusom.
2015. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a vagány csajok a sima normális lányok sokkal aranyosabbak:)
2015. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni mint az első :)
2015. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De bejönnek az ugyancsak csendes és félénk fiúknak.

A vagány fiúknak tényleg nem jönnek be.

Ha van annyi eszed, hogy csendes lányként nem egy vagány alfahímet keresel, akkor simán lehet esélyed párt találni.

2015. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mai "vagány" csajokat inkább mellőzzük.

15/F

2015. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Értsétek már meg nincs olyan hogy mi jön be a fiúknak mi jön be a lányoknak?! Minden egyes más és más. A földön 15 millió fiúnak a vagány csajok jönnek be és 20 milliónak az aranyos kislányok. És ha belegondolsz a "vagány" kategóriát is tovább lehetne osztani még kb 10 fajtára. Illetve te vagánynak mondod magad,de amúgy másnak fel sem tűnik,hogy te hű de belevaló vagy.

Add önmagad,ne foglalkozz túlságosan ezzel. Ha eljátszod a vagány csajt,és összejössz valakivel,előbb-utóbb úgy is előjön,hogy ez nem te vagy...



18F

2015. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó én pont azt mondtam ,hogy az ellenkezője vagyok. De igazad van. De én gátlásos vagyok. Tudom h nincs ilyen de nem azért egy új osztályba félek bekerülni.
2015. dec. 8. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Haverként imádom a vagány csajokat. De barátnőnek inkább ne. Meg attol is függ mi számit vagánynak :D Az a lány is aki tetszik nekem, egyáltalán nem vagány, de gyönyörű, bájos, boldog és rengeteg barárja van. Viselkedésbe pedig nem a feltünést keresi
2015. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!