Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki 2 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki 2 évvel ezelőtt szerelmes volt belém, és még mindig tetszek neki. Sosem volt számomra közömbös. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sosem volt számomra közömbös, de nem jöttem össze vele, mert kissé csendes, meg úgymond félős, és nekem olyan fiú kellene akivel tudok normálisan társalogni, lehet vele hülyülni, és a találkozásoknál nem csak ülünk és bámuljuk egymást. Nemrégiben azt mondta, hogy ezen változtatni fog. Kíváncsi vagyok. És most egyféle vonzódásom van felé. Szerintetek mit etgyek?

2015. dec. 12. 14:54
 1/1 anonim válasza:
Ha nem vagytok egymásnak közömbösek és meg akar változni érted nyugodtan összejöhetnétek.
2015. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!