Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy Réka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy Réka nevű lányba de nem tudom, hogy hívjam el randira és már mehet a csók is?

Figyelt kérdés
új osztályba kerültem és nagyon megtetszett egy lány és nagyon jó barátom vagyunk csak ne tudom hogy hívjam el és milyen bókokat mondjak de az ne legyen túlzás és már mehet a csók?(én 12 ő 11) és esetleg milyen ajándék lehetne?
2015. okt. 25. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Helyszín skype

Ajándék matek könnyv

Bokok egy soral fentebb járunk stb

2015. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Oda vidd amit szeret/szeretsz jó ha ismered a járást arra fele nem kell ajándék elsö randin nem majd a sokadikon

Oda mész kinyitod a szád rendesen h ne motyogás legyen és ezt mondod: "Eljönnél velem moziba/sétálni?"

Boknak meg ami tetszik rajta haja arca körme szeme akármi de 1 bok elég max 2 több már tulzás

2015. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szia ismerem a lányokat én is az vagyok szerintem a környékre vidd el randizni a csók még első randin ne még ugymondva össze kell rázódnotok majd ha jol sikerult az elso randi johet a tobbi es majd sztem a harmadik randinal ha a lany is akarja johet a csok.Ugy hivd el randira hogy oda mesz hozza es mondod hogy szia visdzakoszon te mondod neki megkérdezed hogy raer ekkor es ekkor ha azt mondja igen mar egy eselyed van. mikor mondta hogy igen vársz egy picit es megkerdezed hogy neki hol lenne jo talalkozni es megkerdezed meg elotte hogy lenne e kedve moziba/sétálni kedve aztan hogy hol talalkozzatok es aztan megy majd magatol
2015. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek még jöhetnek :)
2015. okt. 25. 19:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi Enikő felhívtam és megbeszéltük,hogy holnap elmegyünk moziba aztán beülünk egy sütishez és végül sétálunk egy kört a közeli tó körül
2015. okt. 25. 20:43
 6/6 anonim válasza:
nincs mit nagyon szivesen :)
2015. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!