Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel már 2 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel már 2 éve beszélek interneten de nem tudok vele egyről a kettőre lépni mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit 2 éve ismeretem meg az interneten a facebookon azóta beszélünk egymással nekem idővel nagyon megtetszett ez a lány de még egy találkozót sem tudunk összehozni mert őneki mindig más dolga van fojtón tanul és erre fogja hogy soha nem tudunk találkozni.Sajnos nem a szomszédban lakik ha nem 120 km-re ezért nem egyszerű. Én nyár óta erőltettem igazán a találkozást mert miután meg ismertem nekem lett barátnőm és most nyáron ért véget, ő neki meg volt barátja akivel augusztusban szakított de azóta sem tudunk találkozni pedig sok minden közös dolog érdekel minket.Meg mostanában elkezdte azt csinálni hogy fent van és nem nézi meg amit írok neki csak egy két nap múlva és nem igen ír rá semmit maximum egy smilet küld. Szerintetek mit kéne csinálnom hogy találkozón velem vagy lehet jobban járnék ha hagynám ezt a lányt inkább mert régen sokat vártam vele most meg nem akar velem találkozni ?

2015. dec. 13. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe, nem a te korodba való a távkapcsolatosdi.

és ha ennyire nem érdekled mostanába akkor valószínű más srác van a dologban, a jó csajok ritkán maradnak magányosak

2015. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

felejtsd el.

a távkapcsolat működhet, de nagyon nehéz fenntartani. ráadásul nézd meg rokonaid barátaid kapcsolatát, biztosan van akik nem 100 km-re laknak egymástól és még azoknak is nehéz egy kapcsolatot fenntartani. az ilyenek nagyon rövid ideig tartanak.

2015. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát akkor tényleg jobban járok ha hagyom a fenébe mert lehet tényleg van valakije ? Ilyen esetben működhet köztünk szimpla barátság vagy a beszélgetést is abba kéne hagynom vele ?
2015. dec. 15. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!