Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu akit reg ismerek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akit reg ismerek de meg nem talalkztunk ő 15 éves és én is 15 vagyok kb másfel eve ismejuk egymast napi szinten beszelgetunk meg chatelunk. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csak van egy kis baj h szerintem beleestem nincs baratnje es nem is tetszik neki senki raadasul mennem bzik az eggyik legjobban meg a az eggyik haverjaban. Tehát ismerjuk egymast eggyik legjobb barátom és én is teljes szinten megbzk benne. De nekem már abbol a másfel evbol egy eve tetszik de szerintem en is bejvok neki es azt akarom elerni h talalkozzunk! Nem tudom h anyam hogy reagalna ra mert szerintem o tudja h bejn nekem de sajna azt is sejti h en is tetszek neki. En miskolc mellet lakok ő meg budapesten! De en nem akarok felmenni mert szerintem nem a lanynak kell faradozni egy kapcsolatert ha nem csak o akarja. Hogy kerdezzem meg elosszor anyukamat es higy beszeljek vele errol? Meg a fiut hogyan hivjam el? Hivjam fel vagy irjam meg neki uzibenn? Mit mondjak neki?? Hogy szeretnek vele talizni...ez olyan benan hangzik :( .

Mit tegyek???



2015. dec. 15. 21:59
 1/1 anonim válasza:
Szörnyű a helyesírásod.A távkapcsolatok halálra vannak ítélve.Honnan tudod, hogy szereted, ha még soha nem találkoztál vele.Nem tudsz semmit róla csak azt, amit elmond.Lehet egy 50 éves kanos pedofil, akinek nincs jobb dolga, mint kislányokat szédíteni.Vigyázz vele!
2015. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!