Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ker minden ferfi kepeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ker minden ferfi kepeket uzenetben amikor beszelgetunk? Ennek mi ertelme?

Figyelt kérdés
Ha megismerkedem egy ferfival es pl elkezdunk beszelgetni facebookon mindig ugyanaz a tortenet.. Hogy kuldjek kepet magamrol. Persze nem meztelen vagy ilyesmi csak valami kepet.. Ennek mi ertelme van? Fiuk megmagyaraznatok? Mit nezegettek a kepeken?
2015. okt. 30. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A férfiak vizuálisak, ennyi.

És arcot társítva a mondandóhoz máris jobban megmarad minden, és kevésbé személytelen. Ilyen egyszerű

2015. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát gondolom mert nincs rólad kép facebookon egyáltalán, és szeretnék tudni, hogy kivel beszélgetnek, vannak vizuális típusok. Amúgy én még sosem kértem így képet lányoktól, mindig rájuk hagytam, hogy ha majd akarnak küldenek, ha nem, hát akkor nem.
2015. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pl. utálok arc nélküli emberekkel beszélgetni. Nem különösebben azért kérek képet, mert az ismerkedési szándékomat befolyásolja, hanem azért, hogy amikor hozzá szólok (akár írásban), akkor legyen előttem egy arc.
2015. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Mert megakarnak dugni téged de előtte látniuk kell hogy valójában mennyire hasonlítasz góegy szőrös férfira, vagy egy varacskos vaddisznóra, tehát még mielőtt a drága értékes idejüket pazarolnák rád, előtte lecsekkolnak, aztán jobb esetben a farkuk a szádban lesz.
2015. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert az olyan mintha egy géppel beszélgetne az ember
2015. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!