Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert telefonozik mikozben...

Miert telefonozik mikozben beszelgetunk?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnom (en annak tartom) neha amikor leulunk pl enni vagy varakozunk es dumalunk el kezd telefonozni. En kozben beszelek hozza es kerdezek valamit es van hogy nem hallja meg. Utana pedig elteszi es mintha mi sem tortent volna. Eddig nem zavart de most kezd egy picit mert amugy eleg jo tarsasag vagyok szerintem es ha beszelgetunk az mindig nagyon tartalmas , jo es meg vicces is. Miert lehet ez? Telefonfuggo? 19/L
2015. dec. 4. 12:34
 1/5 klopusz ***** válasza:

Igen, lehet, hogy telefonfüggő.

Legegyszerűbb, ha megmondod neki, hogy nem szereted, amit csinál. Engem biztosan nagyon zavarna.

2015. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó, vagy függő.
2015. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is gyakran járok így, hogy a beszélgető partner simogatja a telefonját. Ilyenkor megszoktam kérdezni, hogy ennyire nem tisztel, hogy meg sem hallgat? Vagy esetleg nem e tudná eltenni a telefont ameddig kint vagyunk együtt..

Idegesítő dolog viszont sajnos annyira megszokták, hogy már szinte függőséggé lett..

Szép estét!

2015. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen..szerintem nem nem erdekli amit mondok hanem teljesen fuggo. Latom rajta. Egyenlore nem mondom neki mert nagyon jo a kapcsolatunk ,sosem veszekszunk es ezt nem akarom elrontani. Ha nem valtozik a dolog majd megjegyzem neki.
2015. dec. 5. 00:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor vagy felállsz,se szó, se beszéd, és elsétálsz.

Vagy fogod, és te is elkezdesz telefonálni.

De akkor amikor ő már befejezte.

Egyszer csak megunja.

2015. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!