Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félénkebb srácok! Ti hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb srácok! Ti hogyan mutatjátok ki kezdetben a kiszemelt lány felé, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
A későbbiekben meg hogyan lépnétek tovább? (normális válaszokat várok, köszi)

2015. dec. 18. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
hát úgyszoktam nézni hogy észrevegye hogy tetszik
2015. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát én pl rámosolygok próbálok közeledni de nem mindig sikerül ... és ha már annyira eljutok hogy észreveszem hogy én se vagyok közömbös neki akkor megpróbálom elhivni valahova vagy beszélni vele vagy csak simán elmondom mit érzek de elsőre elég nehéz mind ezt végigcsinálni annak aki félénk mert nincs önbizalma ezért ha félénk sráccal van dolgod próbálj te is közeledni felé és tovább kialakul
2015. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 >_< ***** válasza:
Először csak sokat nézek rá, utána próbálok neki köszönni, mosolyogni rá, innentől változó. Ha nagyon elhatározott leszek egy idő után akkor megszólítom, vagy ráírok valami ürüggyel facebookon.
2015. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!