Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van még értelme...

Szerintetek van még értelme esélyt adni ennek a barátságnak? Reménykedjek? Vagy inkább vessek véget az egésznek és próbáljam elfelejteni?

Figyelt kérdés
5 éves barátságról van szó... szinte már olyanok voltunk, mint a testvérek, voltak veszekedések, volt hogy a problémáinkat egymáson vezettük le, de mindig mindent meg tudtunk beszélni, de fél max 1 napnál sose tartott tovább a harag. Kb 1 éve külön munkahelyre kerűltünk ahol pár hónappal később összeállt egy pasival aki miatt karácsonykor otthagyta a családját (2 gyerek+11 éves kapcsolat) meg velem is megszakított minden kapcsolatot csak később szilveszterkor keresett meg akkor beszélgettünk akkor tudtam meg otthagyta a családot és illegális ügyei lettek... otthagyta a munkahelyét, hetente tetováltat, pc-t szurat, hajfelvarrás, márkás pláza cicás cuccok, stb.hébe hóba beszéltünk pláne, hogy össze költöztem a családjával, mert utcára kerűltek volna hisz a volt párja nem tud lakást is meg 2 gyereket fenntartani... kapóra is jött mert meghalt a nagyim akivel éltem 10 évig... a temetésre eljött ekkor beszéltünk újra először, törölte magát faceről, viberen később megadta az új számát és megköszöntem hogy eljött és írta hogy alap hisz barátnök vagyunk később megint felszívódott, se vissza nem ír, se telót nem veszi fel se semmi... kegyetlenűl hiányzik és aggódom érte, hogy baja esik :'( de már nem tudom van-e értelme még hinni abba, hogy helyre jön a barátság vagy valami. :'(

2015. márc. 24. 18:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindketten lányok vagyunk ő 26 én 23 a gyerekek 5 és 7 évesek
2015. márc. 24. 18:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami nagyon megtört benne, az biztos. Próbáld keresni, találkákra hívni, hátha benne van. Kétlem, hogy erős barátság lesz ismét ebből, de talán megtudhatod mi történt vele.
2015. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zombienyul ***** válasza:
Véleményem szerint egy esélyt mindenképpen megér, de ne mélyedj bele nagyon, hiszen nem lesz már ugyanolyan a barátságotok, mint volt (kívánom, hogy ne így legyen) de mindenképp jót fog tenni, ha találkoztok, beszélgettek kicsit és ha nem is lesz ugyanolyan, de néha-néha jól fog esni mindkettőtöknek ha találkoztok, sztorizgattok. :)
2015. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talált valakit, aki olyan erős hatással volt rá, hogy felrúgott mindent, ami eddig fontos volt neki. Bármilyen hihetetlen, ez egy természetes dolog, bárkinek az életében bekövetkezhet. (Ezért mondatomért a fiatal nyikhajok a sárga földig lepontoznak majd.) Szóval a barátnőd sem tudj, hogy ez bárkivel előfordulhat, és ezért előtted is szégyelli a dolgot.
2015. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*tudja
2015. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!