Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek el vele beszélget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek el vele beszélgetni? Fontos!

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nem ismerek, ő se engem, de nagyon tetszik. Hogy írjak rá? Valami hatásosat akarok, amire vissza kell, hogy írjon ( nem ilyenekre vagyok kivacsi, hogy : Szex? Stb. Ara biztos vissza irna vmi frappansat, de.. :D ). Eddig a "Szia! :) Neharagudj, hogy zavarlak, de nagyon szimpatikus vagy a sámonra, volna kedved beszélgetni? :)" duma nen jott be.. Tehat nem ezzel akarok kezdeni, gondoltam ilyesmire is, hogy : Szia! Nekunk randizni kene. Jo ez iszonyat gaz, de azt akarom, hogy sugallja a magabisztossagom. :D A leheto legtobb segitseget varom, fiuk lanyok. Miert fontos ez a lany? Ez a eanyzobnem egy tinipic.sa, normalis öltözködés, barátok es meg szep is! Koszonom a valaszoka! :) (Bocsassatok meg a telo miatt.)

#Hogy randizzak #hogyan kezdjek vele beszélgetni #mit csinljak.
2015. dec. 22. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyáva, szánalmas, sz***r leszel, ha Facebook-on írsz rá, vagy valami ilyen online foson mindegy, hogy mit írsz. Élőben kell ezt!
2015. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Enbis inkabb az elo beszedet részesítem előnyben, de ha nem ismerem.. Nem vagyok ebben jártas.. Egy közös ismerősünk van, de nem irhatok ra, hogy Bocsi, tudom, hogy szinte sose beszelunk, de bejön a barátnőd..
2015. dec. 22. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
valah mindenképp írj rá de azt már nem tudom milyen szöveggel:D
2015. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, Holnap este szeretném megnézni a Frittyfruttymittymutty-ot a Cinema Cityben. Lenne kedved eljönni velem?
2015. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sztem amit te is mondtal az jo lenne. En lehet orulnek neki ha ilyet irnanak nekem:) de tenyleg eloben sokkal jobb lenne. Akar nyomozd ki h hol "futhatnatok ossze" eloben,es ott szemezgess vele,mosolyogj ra;)
2015. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
de ha meglátod akkor köszöntök egymásnak? azért ha még köszönő viszonyba se vagytok az úgy furi lenne
2015. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmilyen kapcsolatban nem állunk, baráti társaság se. :( Megpróbálkozok mindjárt, csak tanakodom. Majd leírom mi volt! :)
2015. dec. 22. 20:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg sem nézte tegnap este óta, nem is fogja. :D De azért köszönöm!
2015. dec. 23. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!