Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » LÁNY LESZÓLÍTÁSA! Lányok mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNY LESZÓLÍTÁSA! Lányok mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok,van egy évfolyamtársam aki tetszik de még nem beszéltünk. Ha éppen egy busszal megyünk reggel suliba sokszor összenézünk, ráadásul ahogy megtudtam tőlem pár utcára lakik.:D lányok nektek hogy esne/örülnétek-e ha az illető( ez esetben én) leszólítanálak? Úgy terveztem, ha pl. buszon van üres hely mellette, akkor megkérdezem, hogy szabad-e és rögtön el is elkezdődött a beszélgetés.:D véleményeket, javaslatokat kérnék:(
2016. jan. 15. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Fiúként azt mondom nem rossz ötlet, próbáld meg :)

Sok sikert :)

2016. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi!:) főként lányok véleménye érdekelne.. de megy a zöld:D
2016. jan. 15. 16:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

En orulnek, ha valaki engem leszolitana ilyen modon. Szerintem is jo otlet. 15/L.

Bocsi az ekezetekert.

2016. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindenki örül ha leszólítják, esetleg csak azok akiknek ez még újdonság. Másoknak már elegük van belőle és bunkóságnak is tartják.
2016. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szép de nem olyan lány az illető, akit körülrajonganak a fiúk..:)
2016. jan. 15. 16:53
 6/13 anonim válasza:
Szerintem nem bunkóság. Énis nagyon örülnék neki, tuti feldobná az egész napomat. Nekem is van olyan fiú aki tetszik enis vele szoktam buszozni de sose merek ránézni. Mindig abba reménykedek h odajön hozzám vagy valami. Ugyhogy szerintem probald meg, jo otlet:)
2016. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Szerintem simán jó lenne ez a megoldás, csak ne nyomulj nagyon, csak barátkozzatok, aztán lesz ami lesz. Hajrá! :) 28n
2016. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
énis örülnék ha leszolitanának mert magamtol pl nem mennék oda olyan fiuhoz aki tetszik , zval ha még jo is nézne ki az illető aki leszolit nagyon örülnék .DD 16l
2016. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, örülnék neki :) 16/l
2016. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!:) szurkoljatok
2016. jan. 16. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!