Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! A tanulós lányok nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A tanulós lányok nem jönnek be a fiúknak?

Figyelt kérdés

Oké. Gondolom, most elképzeltétek, hogy egész nap otthon ülök, és azon gondolkozom, hogy vajon miért nem jövök be a Rosszfiúnak, így, nagy betűvel, közben elkeseredetten bámulok a tükörbe, és mondogatom, hogy az élet igazságtalan. De nem. Teljesen jól nézek ki, a fiúktól mondjuk az aranyos lány vagyot kapom a legtöbbször,de mondták már azt is, hogy baromi dögös vagyok(szembejött az utcán a fiú, kicsit részeg volt, hagyjuk), sokat járok el a barátaimmal, a suliban sem csak a háziról dumálok. De mégis, azt látom, hogy ennek ellenére sincsen senki, aki komolyan érdeklődne irántam. Már ötödik óta a stréber kategóriából átkerültem a jófej kategóriába, de még mindig nagyon fontos nekem, hogy mindenből ötös legyen az átlagom. Másnak meg az a fontos, hogy mindig tökéletes legyen a szájfénye, az miért más? Gondoljátok, hogy ezért nem hívott még el senki randizni, vagy szimplán csak senkinek sem én vagyok az Igazi? Egy fiú megijedhet attól, hogy egy lány ,,túl okos" hozzá? Vagy csak én vetítem ki erre, miközben csak nem vagyok az esetük?

Köszi, ha válaszoltok! :)


2016. jan. 19. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el az igazi srácoknak te kellesz!!
2016. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát őő magamról tudom hogy nem tartozok az okosokhoz... Messze nem tartozok oda és bizony kicsit félnék ha kiderülne hogy milyen "buta" vagyok hozzá képest :S kiábrándító lehet...
2016. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
De bejönnek, főleg ha én tanítom nekik a bioszt és a kémiát :D
2016. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyere ide, majd átváltozok rosszfiúvá ha annyira rossz fiút akarsz.
2016. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
hát joban mint akikeket el kel tartani
2016. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd eljön egyszer az igazi.. Ha nem az a fajta lány vagy, aki sehova sem megy el egyik nap sem arra hivatkozva, hogy neki tanulnia kell, és nem vagy okoskodó, akkor semmi probléma :) Az, hogy egy fiú megijedhet e attól, hogy túl okos vagy hozzá, arra azt tudom mondani, hogy talán.. De nem hinném hogy emiatt nem érdeklődnének utánad. Biztos lenne sok érdeklődő, csak nem mernek leszólítani.. :)
2016. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne :D
2016. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mintha en lennek :-D

15/L

2016. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha nem a Rosszfiúnak akarnál bejönni, hanem egy hozzád hasonló, tanulósabb fiúnak, akkor sikered lenne...

De neeeeem... Neked a Rosszfiú kell, mi?

2016. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, csak az első sort olvastam el. :D


Ha nem ilyen vagy, és nem a Rosszfiúról álmodozol, hanem egy kedves, okos fiúról, akkor biztosan találsz majd párt magadnak. :)

2016. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!