Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! A tanulós lányok nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A tanulós lányok nem jönnek be a fiúknak?

Figyelt kérdés

Oké. Gondolom, most elképzeltétek, hogy egész nap otthon ülök, és azon gondolkozom, hogy vajon miért nem jövök be a Rosszfiúnak, így, nagy betűvel, közben elkeseredetten bámulok a tükörbe, és mondogatom, hogy az élet igazságtalan. De nem. Teljesen jól nézek ki, a fiúktól mondjuk az aranyos lány vagyot kapom a legtöbbször,de mondták már azt is, hogy baromi dögös vagyok(szembejött az utcán a fiú, kicsit részeg volt, hagyjuk), sokat járok el a barátaimmal, a suliban sem csak a háziról dumálok. De mégis, azt látom, hogy ennek ellenére sincsen senki, aki komolyan érdeklődne irántam. Már ötödik óta a stréber kategóriából átkerültem a jófej kategóriába, de még mindig nagyon fontos nekem, hogy mindenből ötös legyen az átlagom. Másnak meg az a fontos, hogy mindig tökéletes legyen a szájfénye, az miért más? Gondoljátok, hogy ezért nem hívott még el senki randizni, vagy szimplán csak senkinek sem én vagyok az Igazi? Egy fiú megijedhet attól, hogy egy lány ,,túl okos" hozzá? Vagy csak én vetítem ki erre, miközben csak nem vagyok az esetük?

Köszi, ha válaszoltok! :)


2016. jan. 19. 18:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
en nekem pont az ilyen lányok jönnek be :) akinek nem az a célja hogy berugjon a hétvégén hanem végre valami értelmes :) bar én nem tartozom a rossz fiúk közé :D 17/f
2016. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Nem, szó sincs róla, hogy a rosszfiú típus lenne az esetem, de nem is kizáró ok, ha valaki nagydumás. Leginkább nekem az intelligens humor a fontos, onnantól mindegy, hogy milyen dobozba tudnám berakni az illetőt. ;)
2016. jan. 19. 19:44
 13/18 anonim ***** válasza:
Olyan kár,hogy nincs kiírva,hogy ki melyik megyében lakik mert ha találnék ilyen lányt borsod megyében biztosan udvorlnék neki! :)
2016. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem nem jönnek be, szimplán érzik, te jobb vagy a nagy részüknél, így nem mernek közelíteni. Ahogy olvasom aránylag magabiztos is vagy, így talán még kevésbé mernek közeledni.


Nem baj, ne adj le ebből, így lehet igazán jó pasid ;)


20/F

2016. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek, aki válaszolt, ment a zöld kéz, köszönöm, hogy időt szántatok rám :)
2016. jan. 19. 23:00
 16/18 anonim ***** válasza:
Kezdtem eddig két okos lánnyal. ( 5-ös tanuló) Soha többet.
2016. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem az ilyen lányok a legértékesebbek, hidd el, hogy hamarosan lesz olyan srác, aki elég intelligens és felfigyel rád :) Csak maradj olyan, amilyen vagy és légy nyitott, kedves, mosolygós. És ne add oda magad bárkinek, ne sodródj a tömeggel, mert csalódás lesz a vége, neked ennél több eszed van és jobbat érdemelsz. L/22
2016. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Eléggé magamra ismertem a leírásodból!:)

Orvosira készülök,de mellette járok edzeni a barátnőimmel,aminek az eredménye is megvan..:) Bár alapból szerencsés,vékony alkat vagyok:)Igyekszem csinosan is öltözködni.Szinte minden hétvégén járok bulizni,de legalábbis átmegyek egy barátnőmhöz,ha szingli vagyok(kapcsolatban természetesen más a helyzet).


És tudod mit?Imádok ilyen lenni ;) Semmiből sem adnék lejjebb és nem mennék át buta libába,soha.A testi-lelki-szellemi harmónia ott kezdődik,hogy mindhármat fejleszted,nem csak egyet ;)

Nekem volt olyan pár hete,hogy egy nagyon izmos,a környék igazi "jó pasija" rámírt facebookon.Elkezdtünk beszélgetni...nekem egyből lejött a stílusából,hogy nem egy észlény,bár ez nem lepett meg:D És mikor megtudta,hogy 2 felsőfokúm van és orvosira készülök,egyszerűen elijedt :D Mert ő nem tanul,csak gyúr.Viszont észre sem ártana..:) Ezt most nem felvágásból írtam le,csak szemléltetni akartam egy ilyen esetet:)

Szóval ahhoz hozzá kell szoknod,hogy lesz pár ilyen,mikor egy jó pasinak(legalábbis külsőre az) esetleg csak az eszed miatt "nem kellenél".De az ilyet ne is sajnáld,jobbat érdemelsz!:D

Maradj olyan,amilyen.De azért nem szabad elszállni sem magadtól emiatt,mert az könnyen átcsaphat nagyképűségbe és az már negatívum:D

19L

2016. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!