Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az apja nem engedi, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apja nem engedi, hogy találkozzunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, ő is 16 éves. Mostanában sokat beszélgetünk, tegnap elhívtam sétálni, és azt mondta, hogy szívesen eljönne. Elmentem hozzá, és az apja nem engedte el velem. Pedig az apja ismer engem, de amióta több időt töltök vele, azóta úgy néz rám, mintha gyűlölne (mármint az apja). Később írta, hogy nagyon szeretett volna jönni. Értem én, hogy az apja védeni próbálja, de így nem tudunk találkozni, csak hetente 2x a buszon. Mit tehetnék?
2016. jan. 20. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
állj az apja elé mint egy férfi és mond el neki hogy semmi baja nem lesz ha mégis akkor felelősséget vállalsz mindenért ami a lányával történni fog stb stb győzd meg arról hogy megbízható vagy
2016. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tettél valamit amiért az apja utálhat?

Egyszer teljesen bedühödött rám egy barátnőm apja, mert amikor meglátott az utcán azt hitte, hogy lecsúszott drogos vagyok. (Nem mintha az lennék. Csak vállig érő hosszú hajam van, és viszonylag sok fekete ruhát hordok, de nem vagyok rocker, vagy ilyenek. És amikor látott, akkor pont elkapott egy bazinagy nyári vihar, és pacallá azva behúzódtam a vasútállomásra. Kicsit szerencsétlen story, de tényleg ez volt. :D) Fel kellett világosítani, hogy nem vagyok lecsúszott, dolgozok, egyetemre járok, macskám van. :D

2016. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tettem semmi rosszat, ami miatt rossz előítélete lehetne. Megértem, de nem értek egyet.
2016. jan. 20. 22:49
 4/8 anonim válasza:

hááát :/ győzködj ahogy atöbbiek írták. engem is szemeztek már ki drogosnak.


Menjetek el elsőnek 3-an valahova,ott viselkedj természetessen,ha szerencséd vann akkor megfog bízni benned. Mennyi idős az apja?

KK

2016. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az apja 39 éves.
2016. jan. 20. 23:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak az apuci kicsi lánya story megy.

Mondd el az apának face to face,hogy mit szeretnél.

(Hogyhogy máris ismer?)

15/F

2016. jan. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nemtom az apja biztos egyéjszakásokat szánt neki..
2016. jan. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na akkor fater is 24ben csinálta a kicsikét, ami azért akkor se volt annyira trendi.


Ülj le vele, és kérdezd meg tőle, apuka miért tetszik utálni, mit tudok ez ellen tenni? Azt lássa, h érdekel a véleménye, és megváltoznál (még ha nincs is miben) a lánya kedvéért.

2016. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!