Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lenne esélyem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esélyem, egyáltalán érdemes még próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Az iskolában van egy végzős srác akivel először azt is lehetetlennek tarottam, hogy köszönő viszonyba legyünk. (azt hittem észre sem vesz ) Egyszer viszont segítséget kértem tőle tanulással kapcsolatban és azóta nagyon jókat szoktunk beszélgetni, ha összefutunk a folyosón vagy a városban. Szerintem most belekerültem a " barát zónába" , de már a beszélgetéseink előtt is tetszett, most meg már teljesen oda vagyok érte így, hogy kiderült, hogy jófej is. Érdemes még próbálkoznom, hogy legyen közöttünk valami ? Hogyan ?

17l



2016. jan. 5. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, az én szüleim így jöttek össze. Anya megkérte apát, hogy magyarázzon el valamit matekból. Aztán később valami mást is. Aztán egyre több dolgot elkezdett "nem érteni"... Szóval simán lehet még :-) De módszert nem tudok, anya nem merült el a részletekben, mikor mesélt.
2016. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja, ebből simán lehet valami. A barát zónából van kiút, mert alapból mindenki odakerül, aztán ha te is tetszel neki, akkor továbbfejlődik a dolog. Szóval simán. Csak mondjuk ha már jóban vagytok, akkor hívd el moziba, vagy valahova, érted?
2016. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez lemaradt: (Senki véleménye nem érdekel, babyrage ne jöjjön privátban!!)
2016. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet köztetek valami, gondolom nem véletlenül szokott veled beszélgetni.:Dd Ő szokott általában kezdeményezni vagy inkább te?

Érdemes lenne még próbálkoznod, de ne légy rámenős, azt senki sem szereti

2016. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!