Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ez lenne a megoldás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lenne a megoldás, ami megóvna a csalódásoktól? Legyek olyan nő, aki szeretné, ha lenne egy férfi az életében, de nincs szüksége rá igazán? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szóval, olvastam nemrég egy cikket, amiben valami olyasmi volt, hogy fontos, hogy független, önálló személyiségek tudjunk lenni, az ilyen emberek úgy vannak vele, hogy jó, ha van mellettük valaki, de elvannak nélküle is, nem csüngenek rá, nincs szükségük rá úgy igazán. Ez elgondolkodtatott, mert én nem ilyen tipus vagyok, nem csüngök rá a páromra, de azért szeretem vele tervezni a jövőt és ha tényleg az életem része. Viszont eddig sokszor volt, hogy kihasználtak és a pasik nem értékelték eléggé a szeretetemet, én mindent megadtam volna azért, hogy jó legyen nekik, ők meg magasról tettek rám miután "megszereztek" én pedig nagyon szenvedtem emiatt. Ha én is megpróbálnék függetlenebb lenni, lehetséges, hogy nem érne később ennyi csalódás.

Ti mit gondoltok erről? Szerintetek tényleg így kellene hozzáállni a párkapcsolathoz? Érdekelnek a vélemények. :) 21/N



2015. febr. 22. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Éééés az ilyenből lesznek a válások. Hiszen: ha nem kell igazán akkor nem veszteség szétmenni ha a legkisebb gond is van vele.
2015. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én szeretnék egy ilyen nőt magam mellé, csak nem találok.
2015. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak találni kell valakit, aki nem dob el... nehéz, de vannak olyan fiúk akiknek azután is kellesz, miután megszereztek... azt meg h kit szeretsz meg és mennyire, nem tod irányítani, nem is éri meg megpróbálni... csak jól kell választani oszt kész.. ez az én elméletem :)
2015. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én valamilyen szinten egyetértek ezzel meg nem is. Szerintem egy kapcsolat nem ér semmit sem igazi érzelmek nélkül, abba pedig az is beletartozik, hogy nem akarod elveszíteni a másikat és közösen terveztek. Nekem szükségem van arra, hogy úgy érezzem tartozom valakihez, viszont a legtöbb ember nem így gondolja sajnos. :/
2015. febr. 22. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem csapd be önmagad.
2015. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább maradj erős és ne változz meg azokért akik meg sem érdemeltek.
2015. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég érdekesen van ez megfogalmazva... :-) Szerintem ha szerelmes vagy valakibe, akkor nyilvánvaló, hogy szükséged van rá. Nem kell a nyakán lógni, kell neki szabad teret hagyni (és magadnak is!), de hogy "nincs rá szükség úgy igazán"? Hát ez magas... Nem véletlenül arra gondol, hogy nem kell megőrülni, hogy mindenáron pasi kell, csak azért, hogy legyen valaki?
2015. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem arra akartak utalni a cikkben, hogy legyen önálló, ne mástól várja a boldogságot, tehát ha pl együtt van valakivel, de elhagyják, akkor az ne viselje meg annyira, mert ő egymaga is boldogul.Nincs szüksége másra ahhoz, hogy teljes legyen.
2015. febr. 22. 21:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Na hát én pl mindig is boldogultam magamban is és én mindig boldog voltam szingliként is de ettől fuggetlenul mindig vágytam a szerelemre is. Szóval nem kell hogy két külön dolog legyen a kettő.
2015. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok hasonló cikk van ebben a témában.

Azt akarják ezzel mondani hogy ha nincs senkid akkor is legyél teljes ember , élj teljes életet , élvezd az élet más örömeit, és ne a másik nemtől (jövőbeli párodtól) várd el hogy boldoggá tegyen , hanem te tedd magad boldoggá.

Ne függjél senkitől , ne legyen az ha szakítotok akkor vége az életednek mert minden szinten a másiktól függtél.

De amiket te írtál azokat is jelenti igen.

Légy erős egyedül álló nőként is, ne félj a kihívásoktól, oldd meg a problémáidat, és ne egy kapcsolattól várd azt hogy megoldja minden problémádat. Nagy vonalakban ennyi.

2015. febr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!