Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van eselyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van eselyem?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy randim (elso randi volt) egy gyonyoru lannyal nagyon oda vagyok erte ...kedves is aranyos is meg nagyon jol elvagyok vele es ugy a randi vegen mikor el kisiertem egy darabig allt es nezett lehet pont a vsokot varta de en nem voltam benne biztos igy nem volt de ma meg fogok vele telefonalni is meg jovoheten is talalkozom vele csak hogy van meg eselyem nala szerintetek?? Ha igen akkor kovi talinal egybol csokojam meg ??
2016. febr. 6. 08:39
 1/4 A kérdező kommentje:
*lehet pont a csokot ...
2016. febr. 6. 08:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdést már megint.... -_-
2016. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fontos nekem ez a lany szoval izgulok mi lehet nem hulye valaszokat kertem
2016. febr. 6. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Várta a puszit. És lehet arra gondol, hogy egy nyámnyila srác vagy, aki nem mer kezdeményezni. Ha igent mond a randira..hát... kaptál egy esélyt, de most ne cseszd el akkor. Amúgy csók v puszi. Attól függ milyen stádiumban vagytok már..
2016. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!