Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
an egy lány akit 2 éve ismerten meg és régen nagyon sokat beszélgettünk eddig sajnos még nem találkoztunk,mert 100 km-re lakik tőlem de próbáltam többször is el hívni találkozóra de mindig le rázott valamilyen indokkal meg október óta el kezdet egy olyat, hogy írok neki valamit és 2 napig nem nézni meg pedig fent van 0-24-ben, és amikor rá kérdezek azt mondja sokat kell tanulni vagy fent van de nem ír senkinek. És nem értem a viselkedését pedig régen nagyon sokat beszéltünk meg van egy csomó közös témánk is.Esetleg valami ötlet ?

2016. febr. 9. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet.. Szerintem nem szeretné már ezt a kapcsolatot:(
2016. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar tőled semmit, mert ha akarna, akkor biztos, hogy nem bírná ki 2 napig, hogy ne nézze meg az üzeneteidet stb. Meg hogy nem akar találkozni sem, ez azért árulkodó jel. Ha meg tényleg úgy gondolod, hogy le akart rázni, akkor hagyd annyiban! Majd lesz más :)
2016. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lehet azért viselkedik így, mert egy másik fiú van a képben, esetleg tényleg sokat kell tanulnia. (pl. én is mindig fent vagyok Facebookon, de ettől mér rengeteget tanulok.) Rákérdezhetnél, hogy mi a baja, hátha elmondja. :)
2016. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ hát én is azt gondolom hogy valami fiú lehet a dologban bár ő ezt tagadja, hogy ő neki lenne olyan fiú aki tetszik vagy próbálkozik nála de ettől függetlenül azért még vissza írhatna mert olyan nincs hogy 0-24 ben fent vagyok és nem írok senkinek még ha tanulok is akkor is írok még ha 2 óránként egy szót akkor is
2016. márc. 2. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
itt azért számit hogy hány éves illetve hanyadikos a lány mert én 11. es vagyok de sose kell tanulnom 1 óránál többet egyszerre ezt is heti 1x max mégis jó tanuló vagyok... szóval ha nem erettsegire készül vagy egyetemi ZH ra akkor kamu és mindenkitől kamu aki kozepeuliban azt mondja sokat tanul
2016. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 koala17 válasza:
Velem is volt ilyen hogy sosem írt vissza aztán kiderült hogy történt egy haláleset és nem akart ezzel engem zavarni.szóval kérdezd meg hogy mi történt.
2016. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hát nem tudom azt mondja senkivel nem beszél , mert nincsen kedve hiába van túl az érettségin szóval nem tom
2016. jún. 26. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!